Вихованці Академії спортивних бальних танців "Dance Sport Inspiration" із Сєвєродонецька здобули низку нагород на чемпіонаті з бальних танців Dnipro Open

27-09-2023

24 вересня 2023 року в Дніпрі пройшов Відкритий чемпіонат з бальних танців "Dnipro Open", в якому прийняли учать танцівники з усієї України, в тому числі й вихованці Академії спортивних бальних танців "Dance Sport Inspiration" із Сєвєродонецька.

Завдяки підтримці Сєвєродонецької міської військової адміністрації талановиті діти і молодь гідно представили Луганщину у цих змаганнях і, як результат, переможці отримали кубки та медалі, а глядачі - незабутні емоції і гарний настрій.

Треба зауважити, що після повномасштабного вторгнення багато сєвєродончан були вимушені покинути рідне місто та шукати прихистку в більш безпечних містах України. Тож наразі у місті Дніпро перебуває понад 5 тис. наших співвітчизників. Для них працюють гуманітарні хаби, соціальні служби, медичні заклади та інші життєво необхідні організації. В жовтні 2022 року поновила свою роботу й Академія спортивних бальних танців "Dance Sport Inspiration", яка була одною з найкращих танцювальних секцій в Луганській області.

Як розповідає керівниця Академії Валерія Ярська, вона весь час з 24 лютого 2022 року на зав’язку зі своїми вихованцями та їх родинами. Батьки юних танцівників просили, щоб діти продовжили займатися танцями, не зважаючи на складні умови, в яких опинилися сєвєродончани через повномасштабне вторгнення рф. Дехто навіть був готовий приїхати із-за кордону, щоб продовжити заняття в улюбленій Академії. Тож восени 2022 року стали шукати можливості для відновлення роботи Академії і, як наголосила пані Валерія, «саме завдяки Сергію Гайдаю, ця академія повернулася до життя в Дніпрі. У дітей зараз є все необхідне для повноцінних занять: приміщення, обладнання, інвентар, тренер. І все це, завдяки йому та Сєвєродонецькій міській військовій адміністрації , а конкретно – її керівнику Олександру Стрюку. Я дуже вдячна їм за це».

Наразі академія змогла остаточно відновити той рівень занять з талановитою молоддю, що був її візитною карткою й в Сєвєродонецьку. В ній тренуються вихованці з різних міст Луганської області. Для дітей ВПО з Луганщини заняття безкоштовні, їх навчання фінансує Сєверодонецька міська військова адміністрація.

Заняття проходять з понеділка по п’ятницю по декілька годин, що обумовлено віковими категоріями групп. «А в суботу ніяких занять, - розповідає пані Валерія, - бо з 10 до 18 в нас традиційна загальна зустріч з вихованцями. Ми спілкуємось, граємо в руханки, танцюємо та записуємо відео, малюємо або відзначаємо свята, бо наша танцювальна академія - це родина, в якій підтримують одне одного, яка допомагає нашим творчим діткам, знов повернутися до улюбленої справи – танців та справитися з тим, що кожному з них прийшлося пережити. Чимало батьків серед моїх вихованців боронять нашу землю, а є і такі родини, які, нажаль, втратили своїх близьких. Тож намагаюсь підтримати їх у дружньому колі нашої Академії, налаштувати на тренування. Дякуючи підтримці Олександра Стрюка, Сєвєродонецької міської військової адміністрації діти мають можливість займатися тим, що їм подобається, а ми - зберегти культурний потенціал нашої Луганщини».

Звісно, що війна суттєво вплинула на організацію та проведення чемпіонатів та змагань, але не зважаючи на це, діти взяли участь у рейтингових змаганнях й у Харкові. За словами керівниці Академії, для деяких дітей це були перші такі випробування і вони докладали багато зусиль, щоб максимально проявити себе та прославити свою область.

Попереду багато планів, досягнень та сподівань, але головна мета – це повернення на Луганщину та відновлення роботи Академії спортивних бальних танців "Dance Sport Inspiration" вже у рідному українському Сєвєродонецьку.

]]>Сєвєродонецька міська публічна бібліотека]]>

]]>https://www.facebook.com/Libsed/posts/pfbid0msbUT5yKLhKB7L5b7p8NMZvyTxJJ...]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере