Відбулося засідання громадської комісії з житлових питань

27-09-2023

На черговому засіданні громадської комісії з житлових питань Сєвєродонецької міської ВА в режимі онлайн розглянуто заяви громадян про зняття з квартирного обліку, щодо зміни складу сім`ї за особистою заявою, а також стосовно розподілу облікової справи у зв’язку з розірванням шлюбу. Обговорено й інші питання, що належать до компетенції комісії.

Нагадуємо, щопонеділка на базі гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської ВА у місті Дніпро за адресою: пр. Петра Калнишевського, 27К, з 10.00 до 15.00 фахівцем  з житлових питань надаються консультації та роз’яснення мешканцям громади щодо квартирного обліку, щодо відновлення втрачених правовстановлюючих документів на житло, щодо отримання інформації стосовно приватизації житла.