Відновили і звільнили

11-09-2019

Депутати Сєверодонецької міськради в черговий раз відновили і відсторонили від посади міського голови Валентина Казакова.

На позачерговій сесії, яка відбулася 9 вересня, секретар міськради, в.о. міського голови В'ячеслав Ткачук оголосив рішення суду про відновлення Валентина Казакова на посаді міського голови і запропонував депутатам виконати рішення суду. За результатами голосування, більшістю голосів Валентин Казаков був відновлений на посаді.

Наступним рішенням за систематичне порушення законів України, що призвело до обмеження прав депутатів міськради і жителів міста депутати звільнили Валентина Казакова з посади.

Більш того, 22 липня 2019 року постановою Луганського апеляційного суду Валентин Казаков визнаний винним в скоєнні корупційного злочину. Крім цього, екс-градоначальник є підсудним і по кримінальній справі, в якій звинувачується в службовій підробці, перевищенні влади і розтраті бюджетних коштів.