Підготовка до зими: в міськраді радились з мешканцями «складних» будинків

12-09-2019

Сєвєродонецьк успішно готується до опалювального сезону, на сьогодні комунальне підприємство ЄАДСС виконало опресовування систем опалення в будинках, які опалюються від ТЕЦ. Виявленні при опресуванні несправності усунуто. В більшості будинків. Нажаль – не у всіх. Бо в 148 будинках, які обслуговуються КП «Жилсервіс «Світанок», мешканці скористалися можливістю не оплачувати послугу «Поточний ремонт систем опалення». З них у 97 будинках при проведенні були виявлені несправності, для усунення яких потрібні ремонтні роботи. Такі як заміни засувок тощо. Інспектор теплопостачального підприємства акт у цих будинках не підписав, і поки що подати теплоносій у ці будинки неможливо.

На черговий штаб з підготовки міста до опалювального сезону, який відбувся у Сєвєродонецькій міській раді 12 вересня, були запрошені представники мешканців таких будинків, було жваве обговорення проблеми між ними та керівниками підприємств, що надають комунальні послуги. Сторони погодились, що ремонтні роботи мають бути виконані не пізніше 25 вересня. Для цього існують три можливості:

- мешканці будинку самостійно виконають ремонтні роботи чи залучать для цього якесь підприємство;

- мешканці будинку укладуть разовий договір з ЄАДСС на виконання цих ремонтних робіт;

- мешканці будинку включать до договору з обслуговуючою компанією послугу поточний ремонт систем опалення.