Відбувся Чемпіонат Сєвєродонецька з техніки водного туризму, присвячений Дню міста

30-05-2021

Відкритий Чемпіонат Сєвєродонецька з техніки водного туризму, присвячений Дню міста проводиться традиційно щорічно вже більше 10 років.

В змаганнях, що проходили 29 травня на озері Чисте, прийняли участь школярі та дорослі. Сєвєродонецьк представляли неодноразові переможці всеукраїнських змагань - команда Центру національно-патріотичного виховання, туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. До заходу долучилися гості - команди з міст Лисичанськ, Кремінна та Попаснянського району.

Головним суддею змагань була КМС з водного туризму, директор Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді Лариса Борисова.

Змагання проводились на дистанції 1 класу в двох вікових категоріях - юніори та дорослі - у чотирьох класах туристських суден: «Байдарка 2», «Катамаран 2», «Катамаран 4», «Каяк 1».

Найбільше призових місць посіли вихованці Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Багато учасників з Азоту та медики міста вибороли місця серед дорослих.

Найменший учасник дев’ятирічний Матвій Яроцький був відмічений пам’ятним подарунком.

66 переможців нагороджено грамотами, медалями та подарунками від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації.