Сєвєродонецькому «Азоту» - 70! У день професійної гордості колектив приймав вітання та подарунки

28-05-2021

Традиційно в останню неділю травня Сєвєродонецьк відзначає День міста та водночас День хіміка. Цього року також виповнюється 70 років Сєвєродонецькому «Азоту». Для усього колективу – це день професійної гордості.

7 десятків виповнилось підприємству, завдяки якому фактично виросло місто. Міська інфраструктура - те, що люблять і чим користуються сєвєродончани, - створена багато в чому за безпосередньої участі «Азоту». Підприємство по праву має статус містоутворюючого.

Керівництво міста та області 28 травня взяли  участь в урочистостях та святковому концерті, які відбулися в Палаці культури хіміків ПрАТ “Сєвєродонецьке об’єднання Азот”.

Свою повагу до 70-річчя славетного підприємства та шанованого колективу висловлювали керівництво підприємства та групи компаній Group DF, профкому, інших підприємств, які тісно пов’язані з «Азотом», давні друзі та колишні керівники. А їх дев'ять. За цими цифрами - тисячі працівників, цілі покоління та династії азотівців.

Очільник Луганщини Сергій Гайдай привітав підприємство з 70-річчям та вручив державні та обласні відзнаки працівникам підприємства.

«Дорогі земляки! Кажу це з почуттям гордості, бо саме тут народився. Півтора роки тому я повернувся, щоб допомогти у відбудові Луганщини і Сєвєродонецька, зокрема», – наголосив Сергій Гайдай, вітаючи хіміків із професійним святом.

Він акцентував, що сім десятиліть – це справжня історія успіху, невід’ємна від Сєвєродонецька: «Під час спілкування із теперішніми та колишніми керівниками об’єднання мене вразило те, що і в тих, і в інших «палають очі», коли мова йде про хімічну галузь. Тобто, люди живуть своєю роботою!»

Сергій Гайдай подякував усім присутнім за те, що коли в області загострилася ситуація із розповсюдженням коронавірусу, на підприємстві миттєво відгукнулися та забезпечили лікарні Луганщини життєво необхідним медичним киснем.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк привітав колектив з визначною датою та зазначив вагомий внесок підприємства у становлення міста та розбудову його інфраструктури:

«Дозвольте прєднатися до вашого свята. Дійсно, Сєвєродонецький Азот - це серце міста. В Сєвєродонецьку все пов’язано з Азотом. Талановиті робітники, інженери, будівельники: майже всі - вихідці з «Азоту». Всі хімічні підприємства, які успішно працюють на території міста, також колись були структурними підрозділами «Азоту» або пов’язані з ним технологічно. Вітаю з вашим ювілеєм! Вітаю з Днем хіміка і з наступаючим Днем міста! Зі святом вас!»

З нагоди особистого свята підприємства, з нагоди Дня міста та Дня хіміка очільник Сєвєродонецької громади подарував від міста колективу ПК Хіміків професійну звукопідсилюючу апаратуру – автономну акустичну систему.

Одним з урочистих моментів свята стало вручення посвідчення «Почесний громадянин міста Сєвєродонецька” КРИВОХИЖІ Василю Івановичу, ветерану ПрАТ „СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ”.

Звання «Почесний громадянин Сєвєродонецька» присвоєно за його багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті міста та з нагоди 70-річчя ПрАТ „СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ”. За час роботи в об’єднанні Василь Кривохижа виявив себе технічно грамотним спеціалістом, який організував роботу енергетичної служби, оперативно вирішував всі технічні питання.

Працював майстром-електриком цеху особливо чистої азотної кислоти, енергетиком цеху карбаміду № 3, заступником головного енергетика, головним енергетиком, головним електриком, провідним фахівцем відділу головного електрика управління підприємства.

Василь Іванович був ініціатором посилення мережі захисту тролейбусної лінії маршруту №6 Сєвєродонецького тролейбусного управління, брав участь у вирішенні питань електропостачання, теплопостачання, водопостачання та очищення стоків міста Сєвєродонецька.

Він вирішував питання передачі Замулівського водозабору у комунальну власність м.Сєвєродонецька. Займався підготовкою та видачею технічних умов на відведення стічних вод підприємств і населення міста на очисні споруди ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ».

Кривохижа В.І. брав участь у безоплатному освітленні вулиць Пивоварова та Промислової, від 2-ї прохідної «Азоту» по вулиці Хіміків до Центрального ринку, від перехрестя «Борівське» до управління ВАТ «Склопластик». Також надавав безоплатну допомогу в ремонті головних електроприводів тролейбусів, освітленні тенісних кортів, розташованих в районі міського Палацу культури, тенісного залу ДЮСШ №2. Брав участь у забезпеченні постійного наповнення озера Чисте у період стабільної роботи підприємства.

Василь Іванович брав участь в розробці концепції будівництва та реалізації когенераційної установки, завдяки чому, в умовах нестабільності надходження електроенергії у регіон, підприємство здійснює свою діяльність.

Брав безпосередню участь у заходах з відновлення електропостачання об'єктів міста і регіону (забезпечення електропостачання ремонтно-відновлювальних робіт автомобільного мосту через річку Борова у 2014 році, школи-інтернату м. Сєвєродонецька та інших державних організацій).

Кривохижа В.І. був активним раціоналізатором. Він автор чотирьох винаходів і 51 раціоналізаторської пропозиції з загальним економічним ефектом 7 403 000 грн.

За внесок у  розвиток підприємства та Сєвєродонецька, високі показники у праці, професійну майстерність й з нагоди відзначення Дня хіміка, Дня міста і 70-річчя ПрАТ „СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ” грамотами Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області та цінними подарунками відзначено працівників ПрАТ „СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ”.

З нагоди свята було безліч подарунків, нагород і відзнак, теплих слів, спогадів і данини величі «Азоту».

Атмосферу свята створювали творчі колективи ПК Хіміків. Традиції творчого підходу і багаторічний досвід, отриманий за роки існування Палацу, втілювалися на сцені в яскраві виступи.

Средняя: 5 (2 оценок)