Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

28-09-2016

27 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради. Порядок денний містив 14 питань. З усіх прийняті відповідні рішення.

Зокрема, члени виконкому схвалили проекти «Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Сєвєродонецьку на 2017рік» та «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік», взяли до відома проект «Про затвердження Програми розвитку інвестиційної діяльності м.Сєвєродонецька  на 2017 рік»  з їх подальшим затвердженням на черговій сесії міської ради.

Членами виконкому затверджено рішення «Про початок опалювального сезону 2016-2017 років на об’єктах охорони здоров’я, які мають власні котельні та топочні, що знаходяться на балансі КУ СМБЛ та КУ СЦПМСД». Цим рішенням дозволено Управлінню охорони здоров’я розпочати поетапну подачу теплоносія на зазначені об’єкти охорони здоров’я по мірі необхідності, починаючи з 27 вересня 2016 року.

Також заступник міського голови Олег Кузьмінов довів до відома членів виконкому інформацію щодо готовності міста до опалювального сезону. Зокрема, він зазначив, що проведено 8 штабів з підготовки до опалювального сезону, готовність приміщень – 95%. Тобто Сєвєродонецьк до початку опалювального сезону технічно готовий, - наголосив Олег Кузьмінов.

На засіданні затверджено склад оргкомітету, кошторис і план міських заходів, присвячених Дню Захисника України та Дню українського козацтва. Планом заходів передбачено, зокрема, урочисте покладання квітів до пам’ятника генерал-майору Національної Гвардії України О.В. Радієвському, урочистості та святковий концерт у міському Палаці культури. Провести міські заходи заплановано 13 жовтня.

Прийнято низку рішень про нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету: з нагоди 50-річного ювілею середньої загальноосвітньої школи №15 Наталії Кузьменко, директора СЗШ №15; з нагоди 25-річного ювілею середньої загальноосвітньої школи №20 Костянтина Кіналя, директора СЗШ№20; з нагоди 60-річчя Олександра Пєнзова, депутата Сєвєродонецької міської ради VI та VII скликань.

Серед інших розглянуті й прийняті рішення про план роботи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на ІV квартал 2016 року, про встановлення тарифів на платні послуги, які надаються СДЮК «Юність» Сєвєродонецької міської ради, про внесення змін до складу громадської комісії з житлових питань при виконкомі, захист прав малолітніх, встановлення режиму роботи деяких об’єктів тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради