Відбулось засідання виконкому

19-12-2019

На черговому засіданні виконкому Сєвєродонецької міської ради 19 грудня, яке провів в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, розглянуто майже 60 питань. З усіх прийнято відповідні рішення.

Перед початком засідання заступник міського голови Ірина Степаненко запросила присутніх вшанувати загиблого Героя - учасника АТО Сергія Дрогіна.

Батькові та дружині член Луганської обласної спілки учасників бойових дій та волонтерів АТО Жанна Скорик вручила від Всеукраїнської громадської організації «УКРАЇНСЬКИЙ ОПІР ВЕТЕРАНИ АТО ТА ВОЛОНТЕРИ» нагрудний знак «ВОЇН НАЦІЇ» (посмертно).

Рідним Сергія Дрогіна керівництво міста та члени виконкому висловили співчуття та вшанували Героя хвилиною мовчання.

Першим було розглянуто проект рішення міської ради "Про внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік" з його подальшим винесенням на розгляд міської ради.

Одне з прийнятих рішень стосувалось організації та проведення громадських робіт  у 2020 році. Так, члени виконкому взяли до відома інформацію про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт у 2019 році. Зокрема у 2019 році у громадських роботах взяли участь 195 осіб з числа незайнятого населення. Проводилися роботи в Управлінні праці та соціального захисту населення, КП «Сєвєродонецьккомунсервис», Луганській обласній організації Українського Товариства сліпих, Луганській обласній організації Товариства Червоного Хреста України, Комунальній установі «Трудовий архів» (прибирання території, діловод, соціальний робітник, соціальний працівник). Цим же рішенням затверджено перелік видів громадських робіт і перелік підприємств, організацій, установ, на яких планується створити додаткові робочі місця для проведення громадських робіт у 2020 році.

Традиційно низка рішень стосувалась надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Так двома рішеннями призначено допомогу 286 громадянам на загальну суму 483 500 грн. Щоб задовольнити гостро потребуючих і малозабезпечених заявників, які не встигли отримати допомогу до кінця року на лікування важких захворювань, за ініціативи депутатської групи «Сєвєродончани» на початку грудня кошти було додатково виділено.

З метою підвищення ефективності використання енергоресурсів, зменшення видатків з місцевого бюджету на оплату енергоносіїв та отримання максимального ефекту від впровадження енергоефективних заходів виконком прийняв рішення провести 26 грудня 2019 року конкурс на виконання проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту (термомодернізації) будівлі СЗШ № 8.

Затверджено на засіданні у новій редакції перелік адмінпослуг, які надаються у ЦНАПі м. Сєвєродонецька, його територіальному підрозділі та на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора за допомоги комплекту портативної техніки «Мобільний кейс». Цю техніку введено у дію 6 грудня 2019 року.

Серед іншого присвоєно адреси та встановлено режим роботи деяких об’єктів, внесено зміни до складу та положення деяких комісій, надано дозвіл на видалення зелених насаджень, матеріальну допомогу на поховання, прийнято низку рішень про захист прав дітей тощо.