Оголошено конкурс на кращий проект пам'ятника "Героям Чорнобиля" в м. Сєвєродонецьку

19-12-2019

19 грудня членами виконкому на своєму черговому засіданні прийнято рішення про  проведення конкурсу на кращий проект пам’ятника «Героям Чорнобиля» в м.Сєвєродонецьку з метою увічнення пам'яті героїв – ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи та враховуючи звернення Громадської організації «Ветерани Чорнобиля м.Сєвєродонецька. Розташовано пам’ятник буде в сквері в районі буд.32-а по бульвару Дружби Народів.

Затвердили й Положення про конкурс. Склад комісії з підведення підсумків конкурсу буде затверджено розпорядженням міського голови.

Конкурс відкритий. В ньому є можливість взяти участь усім бажаючим.  Проект надається під девізом до 28.12.2019р. до відділу містобудування та архітектури  департаменту землеустрою, містобудування та архітектури міської ради (бульвар Дружби Народів, 32, 1-й поверх, кімн.5, кімн. 4, т. 4-23-78, 4-21-99). Проекти надсилаються за рахунок авторів.

Підсумки конкурсу визначаються комісією до 10.01.2020р. За результатами конкурсу переможцю конкурсу присуджується  премія у розмірі п’ять тис.грн.

про організацію та проведення конкурсу  на кращий проект пам’ятника

«Героям Чорнобиля» в м.Сєвєродонецьку.

1.Загальні положення

1.1. Мета конкурсу: залучення широкого кола спеціалістів у сфері містобудування та архітектури для вияву найбільш цікавих проектних пропозицій щодо створення пам’ятника «Героям Чорнобиля» в м.Сєвєродонецьку.

1.2. Конкурс відкритий. В ньому є можливість взяти участь усім бажаючим.  Проект надається під девізом.

1.3. Конкурс проводиться виконавчим комітетом Сєвєродонецької міської ради.

2. Програма та умови конкурсу

2.1. Проектом пам’ятника повинно передбачатись:

а) розташування пам’ятника в сквері в районі буд.32-а по бульвару Дружби Народів;

б) ув’язка пам’ятника з прилеглою існуючою забудовою;

в) благоустрій території , прилеглої до пам’ятника;

г) освітлення території в районі пам’ятника.

2.2. До складу проекту повинні входити:

а) схема генплану М 1:500 з розміщенням пам’ятника з благоустроєм території;

б) фасади пам’ятника з врахуванням прилеглої забудови;

в) пояснювальна записка з обгрунтуванням запропонованого проекту.

3. Порядок надання проектів на конкурс

3.1. Проекти повинні  бути надані до 28.12.2019р.

3.2. Проекти повинні надаватися під девізом в відділ містобудування    та архітектури  департаменту землеустрою, містобудування та архітектури міської ради (бульвар Дружби Народів, 32, 1-й поверх, кімн.5, кімн. 4, т. 4-23-78, 4-21-99). Проекти надсилаються за рахунок авторів.

3.3.До проекту додається запечатаний конверт під цим же девізом, в якому повинні бути вміщені дані: прізвище, ім’я та по батькові авторів, їх домашня адреса.

4. Підведення підсумків конкурсу

4.1. Підсумки конкурсу визначаються комісією до 10.01.2020р. більшістю голосів відкритим голосуванням в присутності не менш 2/3 складу комісії.

4.2. Рішення комісії набирає чинності після затвердження його на засіданні виконкому Сєвєродонецької міської ради.

4.3. За результатами конкурсу переможцю конкурсу присуджується  премія у розмірі п’ять тис.грн. 00 коп.

4.4. Відділ містобудування та архітектури департаменту землеустрою, містбудування та архітектури несе відповідальність за збереження проектів впродовж місячного строку після проведення конкурсу.

Рішення виконкому від 19.12.2019 року № 1261 "Про проведення конкурсу на кращий проект пам’ятника «Героям Чорнобиля» в м.Сєвєродонецьку"