Відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення Сєвєродонецької МВА

26-05-2023

Тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення Сєвєродонецької МВА зібралась своє чергове засідання в режимі онлайн-конференції 26 травня.

Провела засідання перший заступник начальника Сєвєродонецької МВА Тетяна Верховська. За її словами, на попередніх засіданнях зазначеної комісії було проведено звірки заборгованості та проаналізовано структуру заборгованості із заробітної плати та ЄСВ. Відповідно до інформації представників ГУ ДПС у Івано-Франківській області, які обслуговують платників податків Луганської області, проводиться претензійно-позовна робота щодо боржників Луганської області з ЄСВ. Заслуховуються керівники комунальних підприємств, які мають заборгованість по заробітній платі та сплаті податків і зборів, щодо питань їх погашення.

З питання про врегулювання трудових відносин з працівниками підприємств, установ, організацій, підпорядкованих Сєвєродонецькій міській військовій адміністрації, які перебувають у простої та щодо яких призупиненні трудові відносини, доповідала заступник начальника Сєвєродонецької МВА Юлія Шорохова. За результатами розгляду рекомендовано керівникам підприємств провести подальші заходи щодо врегулювання цих відносин та прийняти рішення стосовно працівників підприємства щодо форми трудових відносин в залежності від: активності діяльності підприємства, місця перебування працівника та можливостей забезпечення зайнятості співробітників.

За результатами засідання напрацьовано алгоритм подальших дій, а керівникам відповідних установ і підприємств надано відповідні рекомендації щодо погашення наявної заборгованості та ЄСВ, врегулювання трудових відносин з працівниками.