Ви тут:

У гумхабі Тернополя привітали сім'ю сєвєродончан, в якій народилася двійня

26-05-2023
Категорія: 

У сєвєродончан Тетяни та Олега Радік, які наразі мешкають у Тернополі, 26 квітня народилися двійнята. З першим місяцем життя немовлят сім'ю Радік привітала заступник начальника Сєвєродонецької міської військової адміністрації Ельвіна Марініч.

Сьогодні, 26 травня, напередодні головних свят Сєвєродонецька - Дня міста та Дня хіміка, в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Тернопіль відбулася приємна і зворушлива подія - сім'ю Радік привітали з народженням двійні. Цю відповідальну та почесну місію взяла на себе заступник начальника Сєвєродонецької МВА Ельвіна Марініч. Вона передала поздоровлення та вітання від керівника МВА Олександра Стрюка, а також вручила подарунки від Сєвєродонецької міської територіальної громади. 

Олег та Тетяна Радік були щиро вражені такою увагою та турботою від міської влади: "Велика подяка за підтримку Олександру Стрюку! Це неочіковано, приємно і зворушливо! Навіть в умовах евакуації про нас не забули!"  

Слід зазначити, що за програмою Сєвєродонецької міської військової адміністрації  "Турбота" на родину Радік чекає ще один подарунок -  їм буде видана грошова допомога. 

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)