Великоднє дерево оздоблювали у Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації

29-04-2021

29 квітня, напередодні Великодня, або Христового Воскресіння, - одного з найдавніших і найважливіших християнських свят, що було встановлене на честь Воскресіння Ісуса Христа, в фойє будівлі Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації вихованці Центру дитячої та юнацької творчості влаштували театралізоване дійство - оздоблення Великоднього дерева. Ця християнська традиція пов'язана із старовинними віруваннями та народним календарем, про що і розповіли діти у музично-віршованій формі присутнім.

Як зазначили організатори заходу – ідея прикрашання Великоднього дерева - це не лише яскрава подія, а й унікальна можливість об’єднання та одночасного створення неповторного послання Всесвіту про мир, добробут, любов і здоров’я кожному в нашому місті, нашій Україні та нашій планеті Земля.

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк подякував юних гостей за шанування національних традицій: «Це дуже світла і добра традиція – прикрашання Великоднього дерева, яке є символом нового життя, символом великого православного свята. Я всіх вас вітаю з Великоднем! Бажаю миру, щастя та благополуччя!»

Крашанки і писанки, що діти та дорослі разом розвісили на Великодньому дереві, юні сєвєродончани виготовили власноруч.

На завершення заходу вихованцями зразкового дитячо-юнацького вокального ансамблю «УСМІШКА» СМ ЦДЮТ (керівники Ольга Панаріна та Роман Черних) для присутніх був виконаний вокальний номер «Риндзівка».

Від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації вихованці Центру дитячої та юнацької творчості отримали подарунки.

По традиції, Великоднє дерево буде зустрічати, радувати та надихати на добрі справи гостей і працівників Сєвєродонецької міської ВЦА упродовж Великого тижня.

Средняя: 5 (2 оценок)