Сєвєродонецька багатопрофільна лікарня поповнилася власним спецавтомобілем швидкої допомоги

29-04-2021

КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» поповнилась власним спеціалізованим санітарним автомобілем екстреної (швидкої) медичної допомоги.

Даний автомобіль придбаний в рамках децентралізації за кошти КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня.

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк наголосив: «Ми стали великою територіальною громадою - територія медичного обслуговування значно збільшилась. Задля доступності та підвищення надання медичних послуг такий автомобіль є вкрай необхідним. Він дозволить зробити медичні послуги доступнішими, пришвидшити транспортування хворих, а отже буде служити на користь громаді».

Медична директорка КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» Тетяна Рабулець додала, що для лікарні така машина  дуже потрібна: «Автомобіль буде призначений для перевезення хворих із одного відділення в інше. Наприклад, якщо є потреба перевезти хворого до реанімаційного відділення з відділень, які знаходяться в іншому корпусі. Він обладнаний стаціонарними та переносними ношами. Якщо при перевезенні хворих на COVID потрібна буде екстрена допомога, машина обладнана кисневим балоном та дефібрилятором».