В Сєвєродонецьку завершився капітальний ремонт теплиці Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

17-12-2019

17 грудня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук зустрівся з колективом і вихованцями Сєвєродонецького міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відділу освіти міської ради

та оглянув теплицю, яка знаходиться на території ССШ №17. Ця теплиця використовується з 1975 року, а в цьому році за рахунок міського бюджету в ній зроблено капітальний ремонт. Вячеслав Ткачук оглянув результати проведеної роботи та надав доручення начальнику відділу капітального будівництва міськради Андрію Ларіну разом з керівництвом Центру підготувати пропозиції щодо проведення подальших ремонтних робіт.

«Капітальний ремонт теплиці обійшовся міському бюджету у 600 тисяч гривень. Це не дешево. Але побудувати нову коштувало б у декілька разів більше. Дякую, що ви утримуєте теплиці в якісному стані та запрошую вас до участі у громадському бюджеті міста, де ви можете спробувати перемогти з цікавими і потрібними проектами для продовження вашої еколого-натуралістичної роботи», - наголосив в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Директор Сєвєродонецького міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Олена Зельська разом з колективом і вихованцями розповіла про діяльність і досягнення закладу та зазначила: «Нам приємно, що депутати Сєвєродонецької міської ради підтримують наш позашкільний заклад. Завдяки цьому у 2019 році виконано капітальний ремонт теплиці, що знаходиться на території ССШ №17. Це важливий крок до здійснення заповітної мрії керівників гуртків Центру. Сподіваємося, створення «Студії флористики» – одного з сучасних напрямів флористичного мистецтва, найближчим часом стане реальністю».

Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді здійснює організаційно-координаційне забезпечення роботи еколого-натуралістичного напрямку серед навчальних закладів Сєвєродонецька. 25 гуртків закладу охоплюють близько 400 учнів навчально-виховних закладів міста та працюють при 6 шкільних теплицях, чотири з яких знаходяться на балансі Центру (всього у Сєвєродонецьку 7 пришкільних теплиць). Слід зазначити, що це єдині діючі в Луганській області шкільні теплиці.

До речі, в жовтні цього року на XI Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», яка відбулася у Києві, Сєвєродонецький Центр еколого-натуралістичної творчості отримав найвищу нагороду – Золоту медаль в номінації «Розробка й впровадження інноваційних засобів навчання, проєктів, програм і рішень у закладах освіти».

У наступному році, 31 серпня, Сєвєродонецькому міському Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відділу освіти міської ради виповнюється 65 років, тож побажаємо закладу подальшого поступального розвитку та чергових успіхів.

Средняя: 5 (2 оценок)