У Сєвєродонецьку запалила вогні ялинка на площі Миру

17-12-2019

У неділю на площі Миру у Сєвєродонецьку була встановлена новорічна ялинка, а 16 грудня о 16 годині була включена гірлянда цієї ялинки з 3D ефектами. Встановлено та включено новорічне освітлення на будівлях Палацу культури «Хіміків» та міської ради, тож ввечері на площі цілком новорічний вигляд. Графік включення освітлення ялинки (окрім 31 грудня) – з 16 до 22 години.

А ось на площі Перемоги цього року ялинки не буде – не вдалося домовитись з облдержадміністрацією щодо спільного новорічного оформлення площі, на якій розташована будівля ЛОДА. А для міської ради цього року пріоритетом є оформлення нової локації новорічних свят – біля будівлі міського Палацу культури. Ялинка тут буде жива, прикрашена гірляндами та іграшками, відкриття цієї ялинки відбудеться 19 грудня о 16 годині. Тоді ж буде включено світловий фонтан та відбудеться лазерне світлове шоу.

Міська рада поздоровляє жителів зі святами та запрошує прийняти участь у чисельних новорічних дійствах.

Афіша новорічних та різдвяних свят