В Сєвєродонецьку виступив Олег Скрипка та гурт «Воплі Відоплясова»

31-05-2016

29 травня приїхав привітати сєвєродончан з Днем міста та Днем хіміка Заслужений артист України Олег Скрипка та його музичний гурт «Воплі Відоплясова».
Послухати музикантів зібралася ціла площа Перемоги. Під час концерту артисти виконали близько десяти авторських композицій: «Весна», «Юра», «Були танці» та інші. Звучали в цей вечір й українські версії відомих пісень закордонних виконавців: «Пачка цигарок» (перекладений на українську оригінал Віктора Цоя) та «Галю, приходь!» (AC/DC - «Highway to hell»). Під час виконання публіка підспівувала музикантам та пританцьовувала.
В перервах між композиціями фронтмен гурту вітав містян із 82-ю річницею з дня заснування Сєвєродонецька та Днем хіміка.
Посеред концерту Олег Скрипка запросив на сцену усіх бажаючих дітей, і разом, пританцьовуючи, вони заспівали ще кілька пісень.
Наприкінці заходу привітати містян зі святом та подякувати артистам за виступ вийшов на сцену секретар міськради, в.о. міського голови Григорій Пригеба, а також Олена та Ігор Буткови. Під час свого виступу Григорій Валентинович зазначив, що саме обранці запросили Олега Скрипку та гурт «Воплі Відоплясова» з концертом на свято. «Я бачу, що не помилився. Мені дуже подобається Олег Скрипка та його гурт. Вони душу вкладають в свої пісні. Я радий, що ви прийшли на цей концерт», - сказав Ігор Бутков. Під час свого виступу Олена Буткова подякувала артистам за концерт. «Дякую вам. Ви подарували для нас свято», - сказала депутат.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради