В Сєвєродонецьку відкрили відремонтований майданчик для великого тенісу

05-08-2016

5 серпня в Сєвєродонецьку відбулося урочисте відкриття реконструйованого майданчика для великого тенісу, розташованого по вул. Космонавтів.

Директор КДЮСШ №1 Едуард Володимирович Чеботарьов розповів, що відтепер три відремонтовані тенісні корти відповідають європейським стандартам.

«Міською радою в цьому році були виділені гроші на капітальний ремонт літніх тенісних кортів. З 1985 року капітальний ремонт цих тенісних кортів не здійснювався, робилися тільки поточні ремонти нашими силами. Був нанятий підрядник, який привіз нам 60 тонн тенісної суміші, і за два тижні були проведені ремонтні роботи. Тепер ці майданчики відповідають європейській якості », - каже Едуард Чеботарьов.

Завітало привітати тенісистів з відкриттям майданчику керівництво органів місцевого самоврядування.

Під час своєї промови перший заступник міського голови Аркадій Валерійович Коростельов подякував підрядникам, які проводили ремонтні роботи, за те, що замість запланованих трьох кортів відремонтували ще й третій за власні кошти.

«Сьогодні у нас в місті свято спорту: реконструйовані тенісні корти. Я впевнений, що на цих кортах буде виховано не одне покоління спортсменів, здорових та соціально-активних людей, які сформують наше суспільство, майбутнє нашого міста та держави, - сказав Аркадій Коростельов. Велике спасибі усім, хто прийняв участь в реконструкції кортів, дякую підрядникам, які замість двох запланованих відремонтували ще й третій за свої кошти».

Звернувся до присутніх й заступник міського голови Андрій Анатолійович Гавриленко. Він акцентував увагу на символічності цього спортивного свята в Сєвєродонецьку в День відкриття Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

«Сьогодні спортивне свято не тільки в нашому місті, а й по всьому світі. Ми так підгадали, що в день відкриття Олімпійських ігор в Ріо де Жанейро відкривається теж спортивний майданчик в Сєвєродонецьку. Це не перший та не останній об’єкт в цьому році, який міська влада приводить до ладу, реконструює. Зовсім скоро буде поставлена точка в реконструкції будівлі по Федоренко, 33 – це теж спортивний об’єкт. Там замінено 138 вікна та три двері. На сьогоднішній день ми закінчили ремонт даху Льодового палацу та спортивного комплексу на вул. Сметаніна, починаємо ремонт залу боротьби на вул. Богдана Ліщини та в «Олімпії». Тому ремонт спортивних споруд в місті продовжується. І дуже приємно говорити про це в день відкриття Олімпійських ігор», - сказав Андрій Гавриленко.

Після урочистих вітальних промов керівництво міста перерізало червону стрічку на відремонтованому майданчику, а усіх бажаючих запросили спробувати пограти на оновленому корті.

Взяв ракетку до рук та зробив кілька подач й секретар міської ради Григорій Пригеба. «Люблю цей вид спорту. Хоча через напруженість та завантаженість робочого графіку давно не грав в теніс, - каже Григорій Пригеба , - Одним з основних пріоритетів органів місцевого самоврядування на сьогоднішній день – це спорт, молодь, освіта, охорона здоров’я. І я вважаю, що ми з депутатами рухаємось в правильному напрямку».

Після відкриття вихованці тенісних секцій одразу ж приступили до тренувань. Реконструйовані майданчики прийшлись їм до вподоби. Член збірної України з тенісу до 16 років Ілля Белобородько займається цим видом спорту вже 9 років. За цей час досяг багато висот та часто виступає на турнірах європейського рівня.  Хлопець каже, що реконструйовані корти нічим не відрізняються від європейських.

«Краще працювати, по-перше. А по-друге, коли приїжджаєш на змагання європейського рівня, не відчуваєш різниці. Нещодавно я був на особистому чемпіонаті Європи, і наш корт нічим не відрізняється від того, що був на турнірі: така ж м’якість корту, вологість дуже добра. Зараз ми його трохи притопчемо, і взагалі все буде класно», - каже Ілля.