Ви тут:

ІНФОРМАЦІЯ Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради про оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна, що є власністю територіальної громади міста Сєвєродонецька Луганської області

08-08-2016
Категорія: 

Об’єкт №1. Нежиле приміщення загальною площею 151,0 кв. м.
Адреса: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 51.
Об’єкт оренди перебуває на балансі Фонду комунального майна міської ради. 
Вартість об’єкта оренди за незалежною оцінкою становить 146 400,0 грн.
Мета використання об’єкта визначається за пропозиціями учасників конкурсу з відповідним коригуванням стартового розміру орендної плати.
Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць – серпень 2016 року визначено відповідно до вимог чинного законодавства в діапазоні орендних ставок від 3% до 30%, що в грошовому еквіваленті становить від 439,00 грн. до 4392,00 грн. (з ПДВ).
Об’єкт №2. Мінікотельня на 500 Квт з газопроводом та додатковим обладнанням.
Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, 5.
Об’єкт оренди перебуває на балансі КУ «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня». 
Вартість об’єкта оренди за незалежною оцінкою становить 626 100,00 грн.
Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць – серпень 2016 року при використанні майна для надання комунальних послуг (орендна ставка 10%) визначено відповідно до вимог чинного законодавства і становить 6261,00 грн. (з ПДВ).
Об’єкт №3. Нежиле приміщення загальною площею 25,34 кв. м.
Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, 5.
Об’єкт оренди перебуває на балансі КУ «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня».
Вартість об’єкта оренди за незалежною оцінкою становить 45 953,00 грн.
Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць – серпень 2016 року при використанні об’єкта в галузі охорони здоров’я (крім стоматологічних послуг) (орендна ставка 15%) визначено відповідно до вимог чинного законодавства і становить 689,00 грн. (з ПДВ).
Об’єкт №4. Нежиле приміщення загальною площею 122,8 кв. м.
Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Партизанська, 2.
Об’єкт оренди перебуває на балансі Фонду комунального майна міської ради.
Вартість об’єкта оренди за незалежною оцінкою становить 54030,00 грн.
Мета використання об’єкта визначається за пропозиціями учасників конкурсу з відповідним коригуванням стартового розміру орендної плати.
Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць – серпень 2016 року визначено відповідно до вимог чинного законодавства в діапазоні орендних ставок від 3% до 30%, що в грошовому еквіваленті становить від 320,00 грн. до 3200,00 грн. (з ПДВ).
Об’єкт №5. Нежиле приміщення загальною площею 41,0 кв. м.
Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова,10а.
Об’єкт оренди перебуває на балансі Фонду комунального майна міської ради. 
Вартість об’єкта оренди за незалежною оцінкою становить 89 900,0 грн.
Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць – серпень 2016 року при використанні об’єкта для організації дозвілля дітей та юнацтва у позаурочний час (орендна ставка 3%) визначено відповідно до вимог чинного законодавства і становить 270,00 грн. (з ПДВ).
Основні умови конкурсу
1. Збереження цільового використання об’єктів оренди, що зазначене при визначенні стартового розміру орендної плати по кожному об’єкту. 
2. Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно зі стартовим.
3. Своєчасна сплата орендної плати з урахуванням її індексації (у відповідності до ст. 10 Закону України «Про оренду державного та комунального майна») у строк, визначений у договорі оренди.
4. Строк дії договору – 2 роки 11 місяців.
Відповідно до ст. 17 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» на підставі пропозицій учасника конкурсу термін дії договору може бути встановлений 5 років.
5. Страхування орендованого майна протягом одного місяця з дати укладання договору оренди на суму не меншу, ніж вартість, визначена незалежною оцінкою, на користь балансоутримувача у порядку, визначеному законодавством, на весь термін дії договору оренди.
6. Заборона суборенди майна.
7. Забезпечити належний санітарний, екологічний стан, прибирання та упорядкування прилеглої території та приміщень.
8. Забезпечити збереження орендованого майна, запобігати його пошкодженню і псуванню, підтримувати орендоване майно в належному стані, не гіршому, ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням нормального фізичного зносу, здійснювати вимоги правил електроенергетичної, пожежної та охоронної безпеки орендованого майна, а також дотримання нормативно-правових актів щодо вимог експлуатації об’єктів оренди.
9. Своєчасно здійснювати за власний рахунок поточний ремонт орендованого майна без відшкодування орендодавцем витрат на його здійснення.
10. Забезпечувати належний технічний стан обладнання водопостачання, каналізації та теплопостачання. Протягом місяця з моменту підписання договору на оренду приміщення укласти з експлуатуючими організаціями угоди щодо споживання електроенергії, води, теплової енергії та інших комунальних послуг.
11. Зобов’язання орендаря в разі припинення або розірвання договору повернути орендоване майно у належному стані, не гіршому, ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням нормального фізичного зносу, та відшкодувати збитки у разі погіршення стану або втрати (повної або часткової) об’єкта оренди з вини орендаря. 
12. Своєчасне оформлення документів та внесення плати за користування землею.
13. Невідокремлювані поліпшення орендованого майна здійснюються тільки за умови обов’язкового попереднього письмового погодження з орендодавцем.
14. У разі припинення або розірвання договору оренди, невідокремлювані поліпшення орендованого майна, здійснені орендарем за рахунок власних коштів (як з дозволу, так і без дозволу орендодавця) є комунальною власністю територіальної громади міста і компенсації не підлягають.
15. Переможці конкурсу по об’єктах 1, 2, 3, 5 відшкодовують витрати на здійснення експертної оцінки та рецензії.
Для участі у конкурсі на розгляд конкурсної комісії подаються такі документи:
І. Заява на участь у конкурсі (в т.ч. інформація про засоби зв’язку з претендентом);
ІІ. Пропозиції щодо виконання умов конкурсу (в окремому конверті з надписом «На конкурс», запечатаному печаткою учасника конкурсу);
ІІІ. Відомості про претендента:
- для юридичної особи:
1) копії установчих документів;
- для фізичної особи-підприємця та для фізичної особи, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності:
1) завірена копія документа, що посвідчує особу;
2) копія ідентифікаційного коду. 
Пропозиції претендента подаються до Фонду комунального майна міської ради, де здійснюється реєстрація вхідної документації (в окремому конверті з надписом «На конкурс», зкріпленому печаткою учасника конкурсу, у разі її відсутності – власним підписом). 
Прийом заяв на участь у конкурсі припиняється за 5 днів до проведення конкурсу.
Конкурс буде проведено через 30 днів після опублікування інформації в газеті «Сєвєродонецькі вісті» №31 від 5.08.2016 р. за адресою: м. Сєвєродонецьк, б. Дружби Народів, 32, кімната 14.
Ознайомитися з об’єктами та подати документи на конкурс можна за адресою: м. Сєвєродонецьк, б. Дружби Народів, 32, кімнати 14, 26, 29.
Довідки за телефонами: 4-42-84, 4-41-15, 4-30-71.

Рейтинг: 
Голосов пока нет
538
0