В Сєвєродонецьку проведено тренінг на тему «Гендерний підхід на місцевому рівні»

27-11-2019

26 листопада 2019 року в місті Сєвєродонецьку в рамках проекту «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС/pleddg за фінансової підтримки Федерації Канадських муніципалітетів, Луганське регіональне відділення Асоціації міст України організувало та провело тренінг на тему «Гендерний підхід на місцевому рівні».

На тренінг були запрошені представники міст та районів Луганської області. Від Сєвєродонецька прийняли участь представники департаменту економічного розвитку, фінансового управління, управління праці та соціального захисту населення, управління охорони здоров’я та відділу освіти Сєвєродонецької міської ради.

Мета тренінгу – вивчення питань наскрізної інтеграції гендерного підходу в життя суспільства, державна політика щодо гендерної рівності в Україні, застосування гендерного підходу на рівні місцевих громад, Європейська Хартія рівності жінок і чоловіків на місцевому рівні, методи та інструменти гендерного підходу, гендерно-орієнтоване бюджетування.

Завдяки тренерам заходу – консультанткам проєкту Світлані Жаворонковій та Світлані Ходаковій, учасники тренінгу отримали знання та практичний досвід щодо гендерної рівності, застосування гендерного підходу на рівні місцевих рад та гендерно-орієнтовного бюджетування.

Департамент економічного розвитку

Кликните по изображению для просмотра в полном размере