Село Боброве вже з водою

26-11-2019

26 листопада опівдні втретє за тиждень було відновлено водопостачання села Боброве. Раніше ми повідомляли, що 21-22 листопада через порив на водоводі, що обслуговується Попаснянським водоканалом, була припинена подача води на це село, що входить до складу територіальної громади Борівського. Порив був усунутий 22 листопада, у вихідні дні вода у водопроводі була. У понеділок, 25 листопада, води в трубі знову не стало. Туди з Сєвєродонецька виїхала ремонтна бригада ТОВ «ТАУН СЕРВІС». Причиною нового припинення водопостачання стало замерзання води в водогоні в колодязі - вночі був мороз. Труба була відігріти, водопостачання відновлено. У вівторок, 26 листопада, була виявлена ​​теча води на території села, водопостачання знову було припинено. Знову з Сєвєродонецька виїхала аварійна бригада, яка усунула течу і подала воду.

На сьогодні водопостачання села Боброве є для Сєвєродонецька вельми проблемним. І не тільки тому, що воду сюди подає Попаснянський водоканал, а труба досить стара. У попередні роки велика частина жителів Бобрового через ненадійність роботи водопроводу обладнали власні свердловини. В результаті місячне споживання водопровідної води в селі коливається від 200 до 500 куб.м. У зв'язку з чим водопровід взимку може перемерзати.

Ще одна проблема - віддаленість від Сєвєродонецька. Щоб усунути аварійну ситуацію, бригада сєвєродонецького водоканалу (ТОВ «ТАУН СЕРВІС») повинна подолати 60 км (у два боки) шляху. З цієї ж причини неможливо організувати сюди підвезення води, при відсутності її у водопроводі. Більшість жителів, які не мають власних колонок, але добре знайомих з сусідами, у яких колонки є - беруть воду у них. Але проживають в селі й активні громадяни, які потребують забезпечити їм підвезення води з Сєвєродонецька, коли її немає в водопроводі. Селищний голова Борівського Лідія Афанасьєва говорить про три таких сім'ї.

Средняя: 5 (2 оценок)