В Сєвєродонецькій КДЮСШ №1 вперше за 50-т років проведено капремонт

30-09-2019

В Сєвєродонецькій комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі №1, як повідомив директор закладу Едуард Чоботарьов, завершено капітальні роботи з ремонту приміщень. Слід зазначити, що за більш ніж 50-т років існування закладу у ньому жодного разу капремонт не проводився, а тут займаються більш ніж 400 вихованців.

Завдяки ініціативі депутатської групи «Сєвєродончани» в бюджет на 2019 рік були закладені кошти на такий ремонт, і роботи розпочалися одразу, як тільки були проведені всі організаційні процедури.

Станом на 30 вересня підрядником ТОВ «СхідБуд Д» було виконано капітальний ремонт роздягальнь, душових приміщень та коридору першого поверху по вул. Федоренка, 33, ще виконано наступні роботи: заміна системи опалення, дверних блоків, освітлення, плитки керамічної в роздягальнях та душових, покриття коридору І-го поверху.

За адресою вул. Вілєсова, 4а здійснено капремонт роздягальнь, медпункту та технічних приміщень критих кортів КДЮСШ №1, під час якого замінено дверні блоки, освітлення, плитку керамічну в роздягальнях та душових, систему опалення, а також зроблено ремонт тренувальної стінки, тренерської кімнати та технічних приміщень.

Крім того, у всіх спортивних залах КДЮСШ №1 зроблена нова система опалення - встановлені нові біметалеві радіатори.

Адміністрація КДЮСШ №1, вихованці та їх батьки висловлюють велику подяку депутатам Сєвєродонецької міської ради за надання коштів та підряднику за проведений якісний ремонт у закладі.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (3 оценок)