В гумхабі Сєвєродонецької громади у Дніпрі щотижнево з середи по п'ятницю проводиться прийом ВПО Луганщини з пенсійних питань

21-09-2023

Щотижня з середи по п’ятницю у Дніпрі спеціалісти Відділу обслуговування громадян №9 (сервісного центру) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Луганської області проводять прийом громадян Луганщини. Захід відбувається у Центрі надання адміністративних послуг м. Сєвєродонецька, який знаходиться в приміщенні Гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської військової адміністрації, - ]]>повідомляє]]> Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області.

З 13 по 15 вересня 2023 року спеціаліст Анастасія Шестірка здійснила три виїзні прийоми громадян, на яких надала консультації 8 особам. Найпоширенішими питаннями звернень були питання щодо призначення пенсії за віком та по інвалідності, перерахунку пенсії працюючим пенсіонерам, нарахування і виплати пенсії, виготовлення нового пенсійного посвідчення тощо.

Усіх бажаючих ознайомлено з порядком отримання електронних послуг на вебпорталі Пенсійного фонду України, як отримати електронний підпис, зробити запит на отримання електронних документів. Їм роздано інформаційні буклети на тему «Електронні сервіси ПФУ».

(!) Мешканці Луганської області, які тимчасово проживають у м. Дніпро, можуть звернутись за консультаціями з пенсійних питань у середу, четвер та п’ятницю кожного тижня з 10.00 до 15.00 за адресою: вул. Петра Калнишевського, 27К (Гуманітарний хаб Сєвєродонецької міської військової адміністрації).

]]>На зображенні може бути: 3 людини, люди навчаються та текст]]>

За інформацією: ]]>https://www.facebook.com/gulgpfu/posts/pfbid02syKfqfBU2CHiTmfjhhSEka58ez...]]>