Угода про економічне і культурне співробітництво міст-побратимів Сєвєродонецьк та Єленя Гура

06-07-2018

З підписання Угоди про економічне і культурне співробітництво міст-побратимів Сєвєродонецька та Єлені Гури розпочалось пленарне засідання 49-ї позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради. Ця історична урочиста подія відбулась 5 липня 2018 року.

Міський голова Валентин Казаков зазначив: «Цим підписанням ми підтверджуємо наш європейський вибір і своє прагнення до посилення і розвитку взаємовигідних зв'язків між нашими містами в економічне і культурне співробітництво на основі підписаної 28 травня 2006 року партнерської домовленості».

Голова постійної комісії по промисловості, транспорту і зв'язку, економічному розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва Вячеслав Ткачук озвучив, що координаційну роль у співробітництві міст-побратимів буде здійснювати саме ця депутатська комісія.

«Скажу, що підписанню цієї Угоди передувала чотиримісячна значна робота. Хочу зазначити, що цей проект готували депутати і громадськість, а також городяни, які взяли участь у складі делегації до Єлені Гури у квітні цього року. Правильно сказано, що це, можливо, подія року, яка дозволить у подальшому зробити кроки у налагодженні взаємовідносин, мостів дружби. Це також обмін досвідом в економіці, культурному розвитку наших міст», - узагальнив Вячеслав Ткачук.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю