Сєвєродонецька делегація вирушила до міста-побратима Єленя Гура

23-04-2018

23 квітня делегація м. Сєвєродонецька у складі заступника міського голови Інни Фесенко, депутатів Сєвєродонецької міської ради та бізнесменів міста вирушила до польського міста-побратима Єленя Гура.

Сєвєродончани в Єленя Гура планують провести зустрічі з обміну досвідом у сфері ефективного менеджменту міста, охорони здоров’я, розвитку наукових, студентських і культурних зв’язків.

Також усі учасники поїздки намітили взяти участь у виставці у м. Познань (Польща), тематика якої пов’язана з сонячною енергією, енергією вітру, тепловою, термальної, гідроенергією та обладнанням, твердим та рідким біопаливом, біогазом і енергозберігаючими технологіями.

Міський голова Валентин Казаков побажав делегації здобути передовий досвід та потім використати його на благо Сєвєродонецької громади.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради