У Сєвєродонецьку з’явився ще один дитячий майданчик

21-08-2019

20 серпня відбулась приємна подія для мешканців багатоповерхівок у районі будинку 29а по вулиці Курчатова - двір прикрасив новий дитячий майданчик.

Розділити з мешканцями мікрорайону радісну подію прибули творчі колективи міського Палацу культури та гості.

Представник депутатської групи «Сєвєродончани», депутат Сєвєродонецької міської ради Юлія Кочина поздоровила з відкриттям дитячого майданчику, на який так довго чекали діти та мешканці навколишніх будинків.

«Депутатська група «Сєвєродончани» на чолі з керівником Ігорем Бутковим передбачила всі побажання батьків. Щоб перебування наших діток на майданчику було безпечне і комфортне. Я вірю, що це наш не останній майданчик, який ми побачимо у цьому мікрорайоні. Ми будемо працювати, покращувати нашу прибудинкову територію, роблячи її більш комфортною і затишною!» - запевнила Юлія Кочина.

Приєдналась до привітань представник депутатської групи «Сєвєродончани», депутат Сєвєродонецької міської ради Тетяна Грачова: «Ми йдемо по програмі «Сєвєродончани, разом до мрії!». Депутатський корпус завжди радий допомогти і відгукнутись на ваші прохання та проблеми. Ми завжди йдемо назустріч нашим жителям. Звертайтеся, ми постараємося вашу мрію втілити в реальність».

Природно, що малеча одразу обліпила ігрові приладдя. Їх почуття радості розділяли й дорослі, адже грати на новому майданчику буде й цікавіше, й веселіше. Тим більше, що канікули добігають кінця, і кожен теплий серпневий день на рахунку у дітвори. Тому депутатська група «Сєвєродончани» намагається прикрасити відпочинок маленьким сєвєродончанам відкриттям ще кількох нових ігрових майданчиків.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере