Обласні урочистості до Дня незалежності України відбудуться у Сєвєродонецьку

21-08-2019

Запрошуємо жителів та гостей Луганщини 24 серпня 2019 року на заходи, присвячені відзначенню 28-ї річниці незалежності України.

Вже о 9:00 на площі Перемоги розпочнуться урочистості з включенням прямої трансляції загальнонаціональних заходів у Києві.

О 10:00 від центрального входу облдержадміністрації відбудеться старт забігу на честь загиблих героїв «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Також у цей  час очікується старт учасників змагання зі спортивного орієнтування у форматі CITY RACE, організатором якої виступає громадська організація «Клуб спортивного орієнтування «СЄВЄР».

Із 16:00 – вечірній блок заходів. Розпочнуть роботу:

- пересувна виставка «Гордість твоя, Луганщина!»

- банерна виставка «Луганщино – мій дивосвіт!» (площа Перемоги);

- виставка «Український рушник – як символ єдності України» (сквер біля площі Перемоги);

- виставка Сєвєродонецької міської галереї мистецтв (живопис, графіка, інсталяція  авторів Галереї , учасників пленеру) - «Наш еmail: sever.ua – «полотно часу» (сквер біля площі Перемоги);

- виставка робіт учнів та викладачів КПНЗ «Сєвєродонецька дитяча художня школа» (сквер біля площі Перемоги);

- фотозона «Я люблю Луганщину»;

- виставка виробів майстрів народної творчості «Зроблено з любов’ю»;

- від центрального входу до облдержадміністрації ;

- виставка-презентація «Луганщина туристична: пізнаємо, розвиваємо, подорожуємо» (площа Перемоги).

О 16:00 на малій сцені відбудеться урочисте відкриття культурно-мистецької акції «БарвиLand» – розважальної платформи для сімейного відпочинку.(За участі творчих колективів СДЮК «Юність», ЦДЮТ);

О 16:00 майстер-класи з виготовлення подарунків до свята “Український сувенір”:

КЗ «Сєвєродонецька міська бібліотека для юнацтва ім. Й.Б.Курлата» - майстер – клас по виготовленню подарунків (віяло з українським орнаментом та прикрасою – китиця)

КЗ «Сєвєродонецька міська публічна бібліотека» -

• Майстер-клас «Птах миру»
  • Бібліоквіз  «Тест на справжнього українця»

КЗ «Сєвєродонецька міська бібліотека для дітей» - Майстерня творчості  «Подаруночок до свята»

О 17:30 на дитячу аудиторію чекає театралізована програма і свято фарб Холі за участі команди Луганського обласного центру культурних ініціатив.

О 16:30 на площі Перемоги відбудеться церемонія нагородження переможців і учасників змагання зі спортивного орієнтування у форматі CITY RACE.

О 17:00 на головній сцені на площі Перемоги – виступ військового оркестру військової частини А2602.

О 18:00 на головній сцені привітання голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Віталія Комарницького та виконуючого обов’язки міського голови м. Сєвєродонецька Вячеслава Ткачука, урочиста церемонія відкриття свята, присвяченого відзначенню 28-ї річниці незалежності України «Україна. Історія сили і перемог» за участю творчих колективів Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру та Луганської обласної філармонії.

О 19:00 – концертна програма «Барви світу танцювальної палітри Луганщини» за участю кращих хореографічних колективів з міст і районів області (у тому числі творчі колективи КЗ “Сєвєродонецький міський Палац культури).

О 19:30 площа Перемоги перетвориться на голосний і дружній «Співочий майдан». Усі глядачі і учасники свята візьмуть участь у пісенному флешмобі.

19:50 – виступ гурту «БезМеж» Луганської обласної філармонії.

20:30 – святкова концертна програма відомих українських виконавців. У ній візьмуть участь солістка київського гурту «Врода» Ольга Нестеренко, французько-український співак Поль Манандиз, співак із Закарпаття Джонич та популярний український реп-виконавець Олександр Ярмак. Концерт відбудеться за підтримки Міністерства культури України у рамках проекту «Український Схід».