У Сєвєродонецьку запрошують до публічного громадського обговорення

24-04-2019

На засіданні виконкому (яке відбулось 24 квітня) призначено публічні громадські обговорення на тему: «Про підвищення тарифу на міському електротранспорті».

Провести їх заплановано 03 травня 2019 року о 14.00 в залі засідань міської ради (на ІІІ поверсі) за адресою: бульвар Дружби Народів, 32.

Головуючим на засіданні публічних громадських обговорень призначено секретаря міської ради, в.о. міського голови Ткачука В.П.

До публічних громадських обговорень запрошуються керівництво КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління», депутати Сєвєродонецької міської ради, ЗМІ та громадськість міста.

До відома членів виконавчого комітету доведено, що перегляд тарифів на послуги міського електричного транспорту здійснюється після процедури їх публічного обговорення.

Установлення тарифів на проїзд у транспорті здійснюється з урахуванням необхідності забезпечення   беззбиткової   роботи перевізників та забезпечення захисту малозабезпечених громадян.  Розрахунок тарифів на проїзд  здійснюються  відповідно до Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту, який затверджується центральним органом виконавчої  влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту.