У Сєвєродонецьку створено Молодіжний парламент

24-04-2019

24 квітня при виконавчому комітеті Сєвєродонецької міської ради створено Молодіжний парламент. Його метою є залучення молоді до місцевого самоврядування, збалансування та найбільш ефективного виконання державної молодіжної політики, до участі у всіх сферах розвитку міста, у тому числі у громадському житті міста Сєвєродонецька.

Виконком міської ради на своєму засіданні затвердив Положення про Молодіжний парламент та його склад.

Головою Молодіжного парламенту ініціативною групою обрано Олега Буткова, заступником – Нікіту Журавльова. До секретаріату увійшли Юлія Солодка та Юлія Головіна. Членами Молодіжного парламенту є Олександр Дворнік, Катерина Мазур, Єгор Лєтючий, Станіслав Вербій, Олена Буткова, Тимур Клочко, Вадим Медянцев та Вадим Курганов.

Голова Молодіжного парламенту Олег Бутков прокоментував подію: «Сьогодні ми нашою ініціативною групою були присутні на засіданні виконкому, де було позитивно розглянуте питання щодо створення Молодіжного парламенту. Ми раді, що наша ідея знайшла підтримку у Сєвєродонецькій міській раді. Плануємо приймати активну участь у житті міста. У нас вже є ідеї, що і як потрібно робити. Один з головних наших меседжів на найближчий час –здоровий і активний спосіб життя молоді нашого міста».

Слід зазначити, що Молодіжний парламент є консультативно-дорадчою радою з питань молодіжної політики при виконкомі міськради, яка покликана сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді міста Сєвєродонецька, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов'язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації і проведенню молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді.

Основними завданнями Молодіжного парламенту є розробка рекомендацій, пропозицій та консультування виконавчих органів міської ради щодо реалізації молодіжної політики у Сєвєродонецьку; залучення молоді до місцевого самоврядування і створення системи молодіжного самоврядування в місті для збалансування і найбільш ефективного виконання державної молодіжної політики та у всіх сферах розвитку міста, у тому числі до громадського життя; співпраця з молоддю щодо благоустрою міста та популяризації здорового та безпечного способу життя; поширення серед молоді волонтерського руху, спрямованого на поліпшення соціального становища та життя молоді міста; надання міському голові, виконавчому комітету та Сєвєродонецькій міській раді рекомендацій та пропозицій з питань правового і соціального захисту молоді, а також задоволення її політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів тощо.

Анонс: Більш докладно про діяльність та плани Молодіжного парламенту при виконавчому комітеті Сєвєродонецької міської ради читайте найближчим часом на нашому сайті.

Матеріал по темі: За ініціативи Сєвєродонецького молодіжного парламенту прибрано сквер між площею Перемоги та Льодовим палацом

Средняя: 5 (4 оценок)