Ви тут:

У Сєвєродонецьку визначили переможців конкурсу «Міс і Містер Університет»

22-05-2019
Категорія: 

  21 травня у міському Палаці культури відбувся щорічний конкурс «Міс і Містер Університет» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

  В цьому році конкурс присвячений 85-ій річниці рідного міста Сєвєродонецька, а головною темою був вислів: «Все наше життя гра, а люди в ній актори».

  Слід зазначити, що чотирнадцять дівчат та юнаків боролися за почесний титул переможця, демонструючи свої таланти, харизму, креативність, мужність, акторську майстерність і красу.

  Почесним гостем на свято була запрошена заступник міського голови Ірина Степаненко. Ірина Вікторівна звернулася до присутніх:

«Дорогі друзі, дякую вам за позитив та чудовий настрій. Бажаю перемог і звершень не тільки сьогодні, а і в повсякденному житті. Вітаю вас з ювілеєм нашого рідного міста – 85-ти річчям Сєвєродонецька! Крім того, від керівництва Сєвєродонецької міської ради висловлюю подяку за високу професійну майстерність, плідну співпрацю та особистий внесок у розвиток культури усього нашого міста керівнику відділу з організації виховної роботи зі студентами Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Тетяні Геннадіївні Сотніковій».

   Номінантів уважно та професійно оцінювало журі, до складу якого увійшли Ольга Сичова – фотограф, Наталья Шевякова – візажист, Валерій Воротінцев – засновник проекту «Coffee Panda», Ірина Шовкун – директор студії краси «Персонаж», Вікторія Шевчук – кондитер, майстер смачного настрою, Анастасія Мершанська – засновник магазину канцелярії, Костянтин Желдаков – керівник інженерно-будівельної компанії ЛІСК.

  Після напруженого періоду демонстрації номінантами усіх своїх вмінь і знань та не менше хвилюючого фінального концерту журі були визначені переможці.

   Звання «Містер Університет 2019 року» виборов Максим Купченко (факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки), а Інесса Садовнікова (навчально-науковий інститут транспорту та логістики) отримала корону та звання «Міс Університет 2019». Вітаємо переможців!

 

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
893
0