Ви тут:

У Сєвєродонецьку відсвяткували День рятівника (оновлено, +нові фото)

15-09-2019
Категорія: 

15 вересня, у Сєвєродонецьку на центральній площі Перемоги, відбулися обласні заходи з нагоди Дня рятівника. На них зібралися працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей зі всієї Луганської області. Привітати їх завітали керівництво області та міста, рідні та близькі, пересічні мешканці Сєвєродонецька та надзвичайна велика кількість малечі, яка із задоволенням знайомилися з професією РЯТІВНИКА.

Від обласної влади рятівників привітав голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький: «Шановні рятувальники, коли ми кажемо про вашу професію, то це, мабуть, образ та стиль життя, адже саме вам в самі тяжкі хвилини для людей приходиться приходити на допомогу. Щира вдячність вам за вашу працю та ваш щоденний подвиг! Тільки з початку року вами ліквідовано 1479 пожежних ситуацій. Ви спасли 26 життів. Вами розміновано 850 вибухонебезпечних предметів. Тому бажаю усім нам миру і стабільності, а вам – професійної та людської стійкості і надійності! Зі святом!»

Листом подяки Луганської обласної державної адміністрації відзначено нашого земляка - полковника служби цивільного захисту, заступника начальника управління – начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Сєвєродонецького міського управління Валерія Кривякіна.

Також до присутніх звернувся в.о. міського голови Сєвєродонецька Вячеслав Ткачук: «Дякую вам за професійне виконання свого обов’язку у випадках надзвичайних ситуацій. Дозвольте від імені Сєвєродонецької міської ради та її депутатського корпусу привітати вас з нагоди вашого професійного свята. Я гордий, що можу подякувати, дивлячись вам в очі. Бажаю вам та вашим сім’ям миру, спокою та добробуту!»

Почесні гості вручили нагороди найкращим рятівникам області та міста, а Вячеслав Ткачук разом з почесними грамотами від Сєвєродонецької міської ради вручив іменні годинники найкращим сєвєродонецьким рятівникам: капітану служби цивільного захисту Шевченку Олексію – начальнику караулу 35-ї державної пожежно-рятувальної частини головного управління, сержанту служби цивільного захисту Бойкову Герману – старшому пожежному рятувальнику та Авдакімову Олександру – коменданту відділення забезпечення 12-ї державної пожежно-рятувальної частини головного управління.

Для гостей свята відбулася демонстрація сучасної рятувальної техніки та обладнання, змагання серед найсильніших людей силових структур, аквагрим, конкурси, призи та безкоштовне частування морозивом для дітей і фотографування бажаючих на висоті.

Для наймолодших учасників атмосферу на святі створювали працівники та вихованці Сєвєродонецького дитячо–юнацького комплексу «Юність».

Свято вдалося, про що свідчила надзвичайно тепла та доброзичлива атмосфера на ньому.

 

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (3 оценок)
891
0