Ви тут:

У Сєвєродонецьку відкрилося новорічне казкове містечко

19-12-2019
Категорія: 

 На новорічні свята завжди чекають всі – від малечі до дорослих. В ці дні в нас міцніє віра в диво і надія на краще, ми стаємо сміливішими в своїх бажаннях і десь у глибині душі з’являється впевненість, що все ж таки є місце для казки в нашому житті. На підтвердження цього сталося чарівництво і у Сєвєродонецьку: 19 грудня на площі біля міського Палацу культури завдяки ініціативі депутатської групи «Сєвєродончани» - команди Ігоря Буткова та безпосередній участі в.о. міського голови Вячеслава Ткачука відбулося відкриття казкового містечка. Сьогодні тут розгорнулося ціле дійство, яке подарували містянам керівництво міста та «Сєвєродончани». До участі у святі запрошувалися усі – містяни, гості, діти та їх батьки, цілі родини і, звичайно, ті, хто прагнув доторкнутися хоч на мить до особливої святкової магії.

На початку концертно-ігрової програми до присутніх вийшли привітатися і Миколай, і Снігуронька, і Санта Клаус, від чого атмосфера на площі одразу стала ще більш чарівною, а зацікавленість малечі в тому, що відбувається, була щирою та емоційною. Святий Миколай поздоровив усіх з наступаючими новорічними та різдвяними святами.

Привітали городян з Днем Святого Миколая від депутатської групи «Сєвєродончани» та її керівника Ігоря Буткова в.о. голови міської ради Вячеслав Ткачук і заступник керівника депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко.

«Шановні сєвєродончани, шановні жителі нашого міста! Дорогі хлопчики й дівчатка! Нехай у вас збудуться всі ваші мрії. Нехай завжди, прокидаючись, ви знайдете у себе під подушкою велике серце, сповнене щастям, любов’ю і добром. Кожній родині бажаю миру, здоров'я, достатку і благополуччя!» - поздоровив Вячеслав Ткачук.

«Наші любі дітки, дорогі мешканці нашого міста! Бажаю, щоб у цей чарівний день здійснювались найзаповітніші ваші мрії, щоб у кожній оселі панував затишок і достаток! Миру вам, здоров’я і всього найкращого!» - привітав Андрій Гавриленко.

Оздоблення площі у темряві виглядало надзвичайно красиво. Безумовно, головною окрасою свята стала жива новорічна ялинка, прикрашена намистом різнокольорових вогнів, а ось світловий фонтан до душі вразив своїми світловими переливами та заворожував грою струменів. Світлове лазерне шоу прикувало погляд усіх присутніх – майже ніхто не зрушив з місця – усі спостерігали за грою лазерного променю у різноманітних зображеннях і привітаннях.

Не менший інтерес викликали у присутніх й світлові новорічні фігури. Тут були й олені, казковий паровозик, Святий Миколай, крила.

Уваги дітлахів удостоїлася й резиденція Святого Миколая та Санта Клауса, що була розташована у фоє міського Палацу культури. Дітей до неї тягнуло з неймовірною силою, адже в їх розумінні не кожного дня можна просто так доторкнутися до чарівного світу та ще й загадати бажання, яке має усі шанси збутися. До речі, зробити подарунок Миколаю та Санті могли й самі діти. Для цього їм потрібно було лише зробити малюнок для казкових дідусів або розказати про свої добрі вчинки.

Концертна програма була насичена розвагами. Дітлахи не тільки самі з легкістю включалися до участі в них, а й активно долучали до цього дійства своїх батьків.

Святкову атмосферу у чарівному казковому містечку, де сьогодні безмежно панували радість, посмішки та гарний настрій протягом усього вечора підтримували вокальні та танцювальні колективи міського Палацу культури, що щиро дарували присутнім яскраві розважальні номери.

Свято вийшло справді чарівним і вражаючим, таким, що запам’ятовується надовго, налаштовує на такі довгоочікувані і добрі новорічні свята, які принесуть в оселі лише радість та щастя.

 

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)