У Сєвєродонецьку у День Святого Миколая відкрили ялинку та отримали Віфлеємський Вогонь Миру

20-12-2021

19 грудня у Сєвєродонецьку на площі Миру відбулось свято відкриття новорічної ялинки. Концертно-ігрова програма з символічною назвою «Ходить по землі Святий Миколай!» зібрала навколо новорічної красуні і маленьких, і дорослих.

Зі святом містян привітав керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк: «Вітаю вас з днем Святого Миколая. Сьогодні починаються новорічні свята. Напередодні ми прикрашаємо ялинки та очікуємо подарунки і чекаємо на справдження своїх надій. Я бажаю вам веселих новорічних свят».

Перед тим, як засвітити ялинку, відбулась ще одна подія, яка вже стала традиційною для Сєвєродонецька. Скаутська організація Пласт у місті Сєвєродонецьк передала всім бажаючим Віфлеємський Вогонь Миру. Це відбувається щороку напередодні Різдва. Скаути всього світу поширюють символічний вогонь, запалений на місці народження Ісуса Христа. Цей пломінь є символом тепла, миру та злагоди, душевного спокою, любові до людей і до світу.

До найочікуванішої події – запалення новорічної ялинки – долучилися не лише найменші сєвєродончани, а й гості. Олександр Стрюк та пластуни допомогли малечі засвітити святкові яскраві вогники під радісні вигуки дітвори та навіть дорослих.

Кожна дитина знає, що подарунки Миколай ховає під подушку або в чобіток. Від самого ранку малеча чатує під ялинкою зустріч з мріями та подарунками. Така зустріч стала можливою завдяки Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації. Всі, хто брав участь у конкурсах, отримали подарунки. Безліч інтерактивних розваг, танцювальних ігор і марафонів під запальні вокально-хореографічні композиції забезпечили творчі колективи міського Палацу культури, СДЮК «Юність» та Центру дитячої та юнацької творчості.