У День Святого Миколая у міському Палаці культури традиційно привітали обдарованих дітей

20-12-2021

Дня Святого Миколая не менш ніж Нового року та Різдва малеча очікує з нетерпінням. Це – час початку дивовижних пригод, здійснення бажань і наближення зимових канікул.

Традиційно 19 грудня міський Палац культури подарував дітям музичну новорічну виставу «Кришталева таємниця п’ятого виміру». Прем’єру за доброю традицією відвідують обдаровані діти, відмінники навчання і діти пільгових категорій.

Час чудес розпочався, і всі потрапили у новорічні пригоди разом з загадковими «Зберігачами снів». І щоб зірвати плани лиходіїв, харизматичному Морознику, чарівній Леді Снів, суворому Леву-Охоронцю довелось об'єднатись. Герої долали чимало труднощів і випробувань, а також пережили безліч пригод. І заради порятунку дитячих новорічних бажань і здійснення мрій.

Про те, що кришталеву таємницю розгадано, сповістили бурхливі оплески малечі.

Средняя: 5 (2 оценок)