Ви тут:

У Сєвєродонецьку створили туристичний путівник «Severodonetsk: ласкаво просимо!»

16-06-2021
Категорія: 

До Дня міста від «Арт Гвард і Я» створено туристичний путівник «Severodonetsk: ласкаво просимо!» та днями презентовано!

Обертаючи калейдоскоп історії, пропонуємо ознайомитись з яскравими й світлими нарисами з минулого та сьогодення нашого міста. Екскурсія за маршрутом у формі серця наситить новими враженнями, дозволить дізнатися багато цікавого і навіть закохатись у Сєвєродонецьк

Путівник запрошує ознайомитись з об’єктами культурної спадщини міста Сєвєродонецька – пам’ятками історії, архітектури та монументального мистецтва місцевого значення, а також із цікавими сучасними локаціями.

Це про наше місто, про нас і для нас! Для тих, хто народився у Сєвєродонецьку, жив, працював або ж опинився за велінням долі... Та особливо для тих, хто вперше завітав до міста!

Хто працював над буклетом? 

Науковий редактор: Олена Сапицька. Кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри історії та археології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. У її науковому доробку понад 120 наукових публікацій, у тому числі, з грифом МОН України. Авторка ідеї та науковий керівник навчального історичного цифрового проекту «Інтерактивна мапа з історії та культури України» «Interactive map of Ukraine's history and culture».

Консультант із питань краєзнавства: Сергій Каленюк. Член спілки краєзнавців України, автор п’яти книг з давньої історії сходу України та сучасної історії міста.

Літературний редактор і верстальник: Юлія Бережко-Камінська. Українська письменниця і журналіст, член Національної спілки письменників України та Всеукраїнської літературної асоціації «Конгрес літераторів України». Її книги двічі номінувалися на Національну премію України ім. Тараса Шевченка, окремі поетичні твори стали піснями та перекладені на інші мови.

Фотограф: Костянтин Скоморох. Член Національної Спілки фотохудожників України та Національної Спілки журналістів України. Учасник та переможець національних та міжнародних фотоконкурсів, автор 4-х персональних виставок. Засновник та керівник фотошколи у м. Сєвєродонецьк.

Ілюстратор: Настя Малкіна. Художниця, ілюстратор, графічний дизайнер. Випускниця Луганської державної академії культури і мистецтв. Учасниця творчих об'єднань «Луганська Контемпорарі Діаспора» та «Сєвєродонецький Центр Сучасного Мистецтва».

Автор тексту: Марина Провоторова. Аспірантка кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Авторка двох одноосібних поетичних збірок та збірки дитячих оповідань. Голова громадської організації «Арт Гвард і Я», головною метою якої є розвиток культурного середовища на Луганщині та сприяння розвитку творчої праці митців.

 

 

 

]]>]]>

]]>https://www.facebook.com/POArtGuard/posts/339558547603636]]>

 

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
Голосов пока нет