У Сєвєродонецьку пройшло виїзне засідання парламентського комітету

25-10-2019

У Сєвєродонецьку пройшло розширене виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій в Донецькій, Луганській областях та Автономній Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

У засіданні Комітету взяли участь дев'ять народних депутатів України, представники різних міністерств і державних організацій, а також керівництво Луганської області, міські голови, їх заступники та громадськість. На порядку денному стояло одне питання: захист прав людей, що живуть в зоні конфлікту.

В ході роботи над поставленим питанням члени Комітету заслухали доповіді керівництва профільних міністерств і служб, а також провели оцінку ситуації, що склалася.

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький наголосив, що на Луганщину негативно впливає економічна і енергетична блокада. Тільки за два останні роки з цих причин область втратила близько 2,2 млрд.грн.

Від Сєвєродонецької міської ради в засіданні Комітету взяли участь в.о. міського голови Ірина Степаненко, заступник міського голови Григорій Пригеба та депутат міської ради Тетяна Грачова, а також працівники відділу внутрішньої політики.