У Сєвєродонецькому ЦНАПі завдяки Програмі ООН проведено ремонт додаткових приміщень, встановлено нове обладнання та меблі

24-01-2022

24 січня керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка та його заступницю Ельвіну Марініч начальник управління адміністративних послуг Олена Єлісєєва ознайомила з результатами проведеного ремонту приміщення для проведення нарад управління адміністративних послуг та тренінгів з підвищення кваліфікації адміністраторів, а також для зберігання архівних документів.

Слід зазначити, що високоякісний ремонт та встановлене обладнання і меблі здійснені за фінансування компоненту «Розвиток місцевого самоврядування та реформа децентралізації» Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Від керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка компоненту «Розвиток місцевого самоврядування та реформа децентралізації» Програми ООН із відновлення та розбудови миру та особисто її програмному координатору Олені Рудич направлено листом подяку за тісну співпрацю в питанні розвитку системи адміністративних послуг у Сєвєродонецькій міській територіальній громаді.

Важливо! Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація через Центр надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку на сьогодні надає 305 видів адміністративних послуг для мешканців міської територіальної громади та Луганської області (за 2021 рік було надано більше 84700 адміністративних послуг, з них: через Мобільний ЦНАП – 1581, через сім віддалених робочих місць адміністраторів - 3492), кількість адміністративних послуг постійно збільшується.

У 2021 році Програмою ООН із відновлення та розбудови миру для ЦНАПу ВЦА було передано комп’ютерне обладнання (6 моноблоків, програмна продукція), додаткове обладнання, а також для Мобільного ЦНАПу шифратор, маршрутизатор та інше обладнання.

Швидко та якісно проведені ремонтні роботи та встановлені меблі (столи, стільці, тумба, дивани, стелажі) для проведення нарад управління адміністративних послуг та тренінгів з підвищення кваліфікації адміністраторів, також для зберігання архівних документів.

Надана Програма ООН із відновлення та розбудови миру допомога оптимізує роботу управління та підвищує якість надання адміністративних послуг для всіх відвідувачів ЦНАПу та Мобільного ЦНАПу.

Управління адміністративних послуг СМВЦА