У Сєвєродонецькому ЦНАПі кожен зможе оформити і отримати паспорт громадянина України та паспорт для виїзду за кордон

15-05-2019

Під час засідання шістдесят четвертої (позачергової) сесії міської ради депутати прийняли рішення «Про затвердження Положення про сектор з оформлення та видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон відділу адміністративних послуг міської ради».

Відповідно до цього рішення, крім Державної міграційної служби, адміністративні послуги з оформлення та видачі або обміну паспорта громадянина України для виїзду за кордон, оформлення та видачі паспорта громадянина України (у тому числі у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого) будуть надаватись в Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку.

Суб’єктам звернень буде надаватися вичерпна інформація і консультації щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг з оформлення і видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Це дасть можливість зменшити черги бажаючих отримати паспортні документи.

Урочисте відкриття послуги з оформлення та видачі паспортних документів ЦНАПу відбудеться 23 травня.

Средняя: 5 (2 оценок)