Сєвєродонецька ТЕЦ стане власністю громади

15-05-2019

15 травня на 64-й позачерговій сесії міської ради було прийняте рішення про надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності до комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька Єдиного майнового комплексу ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ».

Таке рішення, за словами в.о. міського голови Вячеслава Ткачука, спричинене зверненнями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Фонду державного майна України щодо передачі з державної власності до комунальної власності Сєвєродонецької теплоелектроцентралі: «Відповідно висновкам постійної депутатської комісії по управлінню житлово-комунальним господарством, власністю, комунальною власністю, побутовим та торгівельним обслуговуванням, з метою забезпечення якісного надання послуг з теплопостачання на території міста було вирішено надати згоду на безоплатне прийняття ТЕЦ. Депутати на сесії підтримали це рішення. Відтепер почався підготовчий процес. Незважаючи на проблеми, які існують на ТЕЦ, ми не можемо залишитися осторонь від такого важливого рішення для міста, бо близько 50% сєвєродончан користуються послугами Сєвєродонецької ТЕЦ. Ми знаємо всю ту відповідальність яка може лягти на територіальну громаду. Але це ніщо проти того, якщо ми залишимо пів міста без тепла. Ми готові до конструктиву з  Мінрегіонрозвитком щодо участі держави у вирішенні проблем по заборгованості, реконструкції турбін,  устаткування, магістральних труб, тих проблем, які виникли під державним керівництвом», - зазначив Вячеслав Ткачук.

Слід зазначити, що міськрада взяла на себе зобов’язання не відчужувати у приватну власність Єдиний майновий комплекс Державного підприємства «Сєвєродонецька ТЕЦ» та забезпечити його використання за цільовим призначенням.