У міськраді обговорили роль соціального підприємництва в процесі місцевого розвитку

09-10-2019

9 жовтня у Сєвєродонецькій міській раді відбулась зустріч керівників міської ради, консультантів ПРООН, представників бізнесу і громадськості.

Мета візиту - виявлення поточного стану співпраці  влади, громади,  бізнесу та напрацювання дорожньої карти і завдань.

В.о.міського голови Вячеслав Ткачук засвідчив свою повагу консультантам з мобілізації громад Програми ООН із відновлення та розбудови миру (від ПРООН) Валерію Кокотю та Аліні Лєбєдєвій та наголосив на важливості співпраці влади, громади та бізнесу.

Учасники зустрічі обговорили засади залучення приватного сектора до процесів місцевого розвитку; моделі співпраці з приватним сектором: корпоративна соціальна відповідальність, соціальне підприємництво, кооперативна економіка; принципи формування ефективного партнерства з приватним сектором.

Представники місцевого бізнесу розповіли, як вони будують власний бізнес, які мають проблеми, які перспективи бачать.

Отримана інформація буде систематизована консультантами ПРООН і врахована в рішеннях щодо залучення  приватного сектору до процесу розвитку Сєвєродонецької громади та реалізації спільних соціально важливих для міста проектів.