Корисні зміни: немобільні сєвєродончани тепер зможуть отримувати адміністративні послуги за місцем перебування

09-10-2019

9 жовтня рішенням виконкому Сєвєродонецької міської ради був запроваджений новий сервіс для обслуговування людей з інвалідністю – тепер надавати їм послуги (різні види довідок, реєструвати місце проживання та нерухомість, тощо) будуть просто на дому. Під час виїзного прийому. Виконком затвердив 39 видів послуг, які надаються на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора за допомогою комплекту портативної техніки «Мобільний кейс».

«Мобільний кейс» - це мобільне робоче місце адміністратора ЦНАП, що представляє комплект сучасної портативної техніки та вміщується в компактний металевий кейс. У ньому - ноутбук, прилад для зчитування ID-паспортів, портативні сканер та принтер, 3G USB модем для доступу до Інтернету, акумулятор (який забезпечує автономну роботу на 5-6 годин), веб-камера та усе необхідне ліцензійне програмне забезпечення. Передбачений і безготівковий розрахунок через Інтернет-банкінг на місці. Центр-кейси є водо- та ударостійкими.

Окрім людей з інвалідністю, такою послугою можуть скористатися й люди похилого віку. До заявника з таким кейсом виїжджає державний реєстратор чи адміністратор (усе залежить від обставин та потреб замовника послуг). Подати заявку можна у телефонному режимі, зареєструвавши дату та час приїзду адміністратора. Результат надання адмінпослуги людина отримує через кур’єрську службу або рекомендованим листом.

«Мобільний кейс» передано Сєвєродонецьку наприкінці травня проектом «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією GIZ.

Загалом Сєвєродонецький ЦНАП – один з кращих в Луганській області, жителі міста можуть тут отримати 260 різних видів адміністративних послуг.

Средняя: 5 (2 оценок)