У квартиру сєвєродончанки заселився російський окупант - поліція Луганщини повідомляє про чергові злочини рашистів

19-10-2022

В оперативному зведенні поліції Луганщини за добу 18 жовтня ]]>повідомляють]]>, що до них надійшло 30 повідомлень громадян.

Слідчими розпочаті 7 кримінальних проваджень за ст. 438 Кримінального кодексу України (Порушення законів та звичаїв війни). Внаслідок обстрілів окупаційними військами рф зруйновані та пошкоджені квартири, в містах Сєвєродонецьк і Попасна та пошкоджено приміщення й майно однієї з релігійних споруд у м. Лисичанськ.

Внесено до ЄРДР інформацію за 2 фактами мародерств у містах Сєвєродонецьк та Лисичанськ. Мародери вкрали техніку, документи та особисті речі та документи громадян.

Надійшло повідомлення жінки, яка втратила зв’язок з сином, а згодом дізналася, що він знаходиться в полоні.

Розпочато кримінальне провадження за ст. 341 КК України «Захоплення державних або громадських будівель чи споруд» за фактом захоплення приміщення з майном структурних та територіальних підрозділів однієї з державних служб у Луганської області.

Також надійшло звернення сєвєродончанки про те, що до її квартири незаконно проник невідомий чоловік у військовій формі, де продовжує мешкати.

Окрім того зареєстровано факт незаконного заволодіння автомобілем однієї з держаних служб, який знаходився в м. Кремінна.

Оперативники встановлюють місцезнаходження 7 громадян, з якими рідні втратили зв'язок.

Шановні громадяни! Поліцейські закликають не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Джерело: ]]>https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02okW5jPCyTgD5QdkwUvu96MEok...]]>