Ви тут:

ЛОВА: Увага! Старі гугл-форми для отримання гуманітарної допомоги закриті. Для тих жителів Луганщини, які не заповнювали жодної, відтепер діє єдина гугл-форма для всіх штабів області

19-10-2022
Категорія: 

За розпорядженням Луганського обласного гуманітарного штабу, всі гугл-форми для отримання гуманітарної допомоги, які були створені гуманітарними штабами Луганської області, відтепер закриті - ]]>Луганська обласна військова адміністрація]]>.

Вся інформація, яка міститься в цих формах, зберігається та об’єднується в одну форму. Внутрішньо переміщеним особам Луганської області, які не заповнювали жодної гугл-форми від будь-якого гуманітарного штабу Луганської області, слід заповнити форму за посиланням:

- гугл-форма для отримання безпосередньо в гуманітарному штабі: ]]>https://forms.gle/vGGhsLE3TZhP5dxi7]]>

Ця форма заповнюється на кожну внутрішньо переміщену особу окремо (в тому числі і на дітей) одноразово. Якщо ви заповнювали форму реєстрації будь-якої громади раніше, цю форму заповнювати не потрібно.

- гугл-форма для отримання «Укрпоштою» - ]]>https://forms.gle/iUMHAdPcJTsuNU5J7]]>

Ця форма заповнюється, якщо ви зареєстровані як внутрішньо переміщена особа поза межами населених пунктів, в яких розташовані гуманітарні хаби, на кожну внутрішньо переміщену особу окремо (в тому числі і на дітей) один раз.

Якщо ви заповнювали форму реєстрації будь-якої громади на отримання гуманітарної допомоги засобами «Укрпошти раніше», цю форму заповнювати не потрібно.

Відтепер внутрішньо переміщені особи будь-якої громади Луганської області можуть звертатися за отриманням гуманітарної допомоги у найближчий до нього штаб Луганської області.

Із мапою гуманітарних штабів Луганщини можна ознайомитися за посиланням: ]]>https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer...]]>

З усіх питань щодо отримання гуманітарної допомоги можна звертатися за телефоном гарячої лінії з гуманітарних питань для переселенців з Луганської області - 0 800 33 24 75 (безкоштовно в межах України) з понеділка по п'ятницю 9:00 – 18:00.

 

]]>Луганська обласна військова адміністрація]]>

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)