Ви тут:

У художній галереї Дніпра для безкоштовної творчої екскурсії зібрали 320 робіт найкращих митців з 25 міст України, серед яких і сєвєродончанин Борис Романов

06-10-2022
Категорія: 

320 картин художників з усієї України. У нашому місті нова виставка – «Чарівні барви Дніпра». Про це повідомляють на ]]>телеканалі ДніпроTV]]>.

Борис Романов – художник-графік із Сєвєродонецька. Рідне місто залишив у березні. Разом з колекцією власних гравюр. Деякі з них створив у Дніпрі.

«Краєвиди Дніпра. Я так і назвав цю серію «Дніпровські замальовки». Дві роботи тут представлені, це спогади про моє рідне місто Сєвєродонецьк. Воно так і називається», - розповідає Борис Романов. 

В художній галереї Дніпра сьогодні зібрали роботи найкращих митців з 25 міст України.

Аделіна Браганець, членкиня Союзу художників України зазначила: «400 було заявок подано і десь 320 було відібрано картин. Це художники, митці, вони на своїх полотнах відображають свій стан і стан навколо. Наприклад, Гладких Олег Михайлович. Його картини тут. Він зараз в ЗСУ».

Відвідувачі не просто у захваті. Люди розповідають що саме їх здивувало.

Анна Клопко, відвідувачка: «Там 3 картини, я звернула на них увагу тому, що дуже зворушили. Зараз люди їдуть, залишають усі свої будинки. А унизу графіка така: ключі від квартир. Це дуже тяжкий час».

Виставку організували фахівці туристичного центру Дніпра. І зробили її безкоштовною.

Ольга Стасенко, начальниця Туристичного інформаційного центру додає: «До нас звернулася членкиня Союзу художників України. Запропонувала зробити такий спільний захід, безкоштовний, аби ознайомити наших містян та гостей міста з прекрасною виставкою та розповісти, що саме тут зображено».

Вхід — за попередньою реєстрацією на офіційній сторінці туристичного центру або за номером 067-602-6090.

 

За матеріалом: ]]>https://zorya.org.ua/novosti/u-dnipri-provodiat-bezkoshtovni-tvorchi-eks...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет