Ви тут:

У Дніпрі в гумхабі Сєвєродонецької МВА проведено навчання "Ризики пов'язані з вибухонебезпечними предметами"

31-05-2023
Категорія: 

Сьогодні, 31 травня, в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Дніпро, представниками Міжнародної гуманітарної благодійної організації з розмінування The HALO Trust проведено тренінг "Ризики пов'язані з вибухонебезпечними предметами".

Захід відбувався одночасно в офлайн та онлайн форматах. На ньому були присутні переселенці з Луганщини, працівники та волонтери хабу, представники закладів освіти, культури та охорони здоров'я.

Керівник групи навчання Володимир Сацик в доступній формі розповів присутнім про вибухонебезпечні предмети та їх різновиди, алгоритм дій при зістрічі з такими чи іншими підозрілими предметами, діях та правилах поведінки на небезпечних (забруднених) територіях.

Як зазначила учасник тренінгу - начальник відділу культури Сєвєродонецької МВА Тетяна Грачова, такі заходи вкрай необхідні: "Сєвєродонецьк та всі захоплені ворогом території України буде неодмінно звільнено. Але внаслідок бойових дій виникає мінна небезпека. А такі тренінги навчають наше населення, як поводитися у випадку зустрічі з мінами, нерозірвавшимися снарядами або чимось подібним. Ми щиро вдячні модераторам за пізнавальну та необхідну зустріч".   

По завершенню навчання учасники отримали інформаційні матеріали.

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)