Сєвєродончани серед переможців та призерів ІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

31-05-2023

Як повідомили в обласному ]]>Департаменті освіти і науки]]>, на Луганщині завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

З 10 по 26 травня 2023 року в Луганській області був проведений ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для молодшої, середньої та старшої вікових груп. Організаторами заходу виступили Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

У ІІ етапі гри взяли участь 31 рій юних джур: 11 роїв молодшої вікової групи, 12 роїв середньої вікової групи та 8 роїв старшої вікової групи, які представляли заклади освіти Біловодської, Гірської, Лисичанської, Марківської, Нижньодуванської, Попаснянської, Сватівської, Сєвєродонецької, Старобільської, Рубіжанської, Шульгинської територіальних громад. Рої звітували про свою роботу протягом року у Книгах Звитяг, підготували відео з візитівками свого рою «Ватра», взяли участь у конкурсі «Фізична підготовка», онлайн-вікторині «Відун», комплексному конкурсі («Теренова гра», «Таборування», «Рятівник») та конкурсі «Вогнева підготовка».

Кожен з роїв проявив у якомусь із конкурсів, а переможцями у загальному заліку стали:

серед роїв молодшої вікової групи:

І місце посіли:

- рій «Котигорошки» Лисичанського ліцею № 8;

- рій «Сизі орли» СЗШ № 16 м. Сєвєродонецька;

- ІІ місце:

- рій «Патріоти» Лисичанського ліцею № 14;

- ІІІ місце:

- рій «Шульгинчата» Шульгинського ліцею;

- рій «Патріот» СЗШ № 20 м. Сєвєродонецька;

серед роїв середньої вікової групи:

- І місце – рій «Соколики» Лисичанського ліцею № 27;

- ІІ місце – рій «Чайки» Ліцею «ЮВЕНЕС» м. Сєвєродонецька;

- ІІІ місце – рій «Східна Фортеця» Сєвєродонецької ЗШ І-ІІІ ступенів № 14;

серед роїв старшої вікової групи:

- І місце – рій «Соколи» Рубіжанського ліцею;

- ІІ місце – рій «Вільні духом» Ліцею багатопрофільного м. Сєвєродонецька;

- ІІІ місце – рій імені підполковника Василя Спасьонова Лисичанського ліцею № 14.

Вітаємо усіх учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), а переможцям бажаємо успіхів у ІІІ (Всеукраїнському) етапі гри, який відбудеться протягом літа 2023 року!

За інформацією: ]]>Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації]]> - ]]>https://www.facebook.com/osvitaloda/posts/pfbid02kHuAvpCmqCGYNm7EwQQFoWz...]]>