У Центрі еколого-натуралістичної творчості навчали мистецтву флористики

04-12-2020

2 грудня 2020 року у Сєвєродонецькому  міському Центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відділу освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області в рамках міського конкурсу «Новорічна композиція» (І етап Всеукраїнського конкурсу) відбувся майстер-клас по виготовленню новорічних подарунків, новорічно-різдвяних композицій, виробів, які символізують та відображають місцеву флористику.

Захід проведено з метою формування у дітей  компетентностей  щодо бережливого ставлення до природи, лісових насаджень, зокрема;   закріплення  на  практиці  умінь та навичок  дітей у виготовленні флористичних композицій;  розвитку  їхньої творчої ініціативи та пізнавальної діяльності; надання педагогами СМЦЕНТУМ професійної допомоги  усім бажаючим.

Учасники майстер-класу  із  СЗШ №№1, 4, 8, 10, 13, 16, 17, 20, багатопрофільного ліцею, СЮТ, СМЦЕНТУМ  навчалися виготовляти новорічну композицію та вінок.

Різнобарвні стрічки, ялинові гілочки, сухофрукти, кориця та новорічні кулі надали  роботам шарму та креативу.

Вікторія Хорунжа, методист СМЦЕНТУМ, та Вікторія Туркевич, керівник гуртків СМЦЕНТУМ,  були поруч  із дітьми та спрямовували їхню діяльність щодо дотримання  усіх вимог флористики.

Творчі роботи вийшли надзвичайно гарними та  по-справжньому святковими.

По закінченню майстер-класу учасники отримали подарунки та сертифікати.

На другий етап  міського конкурсу «Новорічна композиція»  організатори чекають від закладів освіти творчі роботи за номінаціями:

•  «Стилізована ялинка»;
  • «Новорічний букет»;
  • «Новорічна композиція»;
  • «Новорічний вінок»;
  • «Сюжетна композиція»;
  • «Новорічна картина чи колаж»;
  • «Новорічний подарунок».

За його підсумками в СМЦЕНТУМ буде оформлено виставку, яка працюватиме  протягом новорічно-різдвяних свят.

Найкращі роботи організатори  спрямують для участі в обласному етапі.

Відділ освіти ВЦА м. Сєвєродонецьк