СЄВЄРОДОНЕЦЬК: ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

04-12-2020

День збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в час збройної зовнішньої агресії. Це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, суверенність, волю та неподільність нашої держави. Наш народ пам’ятає та шанує героїчні подвиги наших захисників в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Проте День Збройних сил України — це, насамперед, свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності країни. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких Україна є суверенною незалежною державою.

4 грудня, напередодні свята Дня Збройних Сил України, яке відзначається щорічно 6 грудня, у Сєвєродонецьку відбулося покладання квітів до пам’ятника генерал-майору Олександру Радієвському та Пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО.

У заході взяли участь керівництво та працівники Луганської облдержадміністрації та військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк, військовослужбовці, правоохоронці, громадськість, представники ЗМІ, а також мешканці міста.

До учасників заходу звернувся голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай: «Сьогодні дуже зимно і незручно. Саме в такі моменти розумієш, наскільки важко нашим воїнам от сам зараз там, в бліндажах, окопах, робити свою справу – боронити нашу країну, щоб ми тут могли зараз відзначити цей захід. Через 10-15 хвилин піти спокійно на роботу, працювати в мирному Сєвєродонецьку.

Багато років від Дня Незалежності, на жаль, армію руйнували. На жаль, керманичі, які керували, забули декілька істин таких, як «Хто не годує свою армію – буде годувати чужу» і «Якщо хочеш миру – треба готуватися до війни».

На жаль, у нас зараз область розділена лінією розмежування. На жаль, ідуть військові дії. Але, слава Богу, що в нас є такі воїни, що зараз боронять нашу країну та нашу рідну Луганщину. Низький уклін кожному, хто захищає Україну та Луганщину! Дай Боже всім здоров’я і щоб з кожного бойового завдання чи чергування обов’язково всі поверталися живими.

Вітаю вас зі святом! Слава Україні!»

Керівник військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександр Стрюк наголосив: «Всіх вітаю щиро зі святом – Днем Збройних Сил України. Святом наших військових, які є гарантом нашої незалежності, гарантом нашої свободи і самовизначення держави Україна, і її майбутнього. Я вітаю мужніх людей, які забезпечують наш мир і процвітання. Ваша мужність і звитяга забезпечує сталий розвиток нашої країни. Зі святом вас! Слава Україні!»

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх героїв, які віддали своє життя за Україну, та поклали квіти до пам’ятника загиблому Герою.

По завершенню заходу відбулося покладання квітів до Пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)