Тридцять друге засідання виконавчого комітету

04-12-2019

4 грудня 2019 р. під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука відбулось тридцять друге засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради. Розглянуто близько 30 питань порядку денного.

Члени виконкому затвердили звіт щодо виконання міського бюджету м.Сєвєродонецька за 9 місяців 2019 року та погодили проект рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік» для подальшого розгляду депутатами на черговій сесії.

Прийняті рішення про встановлення тарифів на послуги ДЮСШ ВВС «Садко» на 2019-2020 навчальний рік та режими роботи закладів надання послуг населенню.

Затверджена Схема розміщення засобів пересувної мережі та розглянуті питання присвоєння адреси нежитловому приміщенню та надання будівельного паспорта на реконструкцію житла.

Згідно з актами обстеження виконкомом надано дозволи КП «СКС» на видалення зелених насаджень.

Відповідно до законодавства розглянуте питання встановлення двохставкового тарифу на теплову енергію та послуги децентралізованого опалення, що поставляє ТОВ «ДЕМ І К» для бюджетної установи міста - Сєвєродонецький ізолятор тимчасового утримання.

Серед питань соціального захисту розглянуто: надання одноразової матеріальної допомоги 179 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту на загальну суму 422700 грн.; надання матеріальної допомоги на поховання; затвердження вартості ритуальних послуг для здійснення безоплатного поховання  померлих (загиблих) учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни та інше.

Крім того, членами виконкому затверджено розмір видатків, пов'язаних з фінансуванням оформлення права власності на житло, земельну ділянку, на якій розташоване житло, сплатою передбачених законодавством податків, зборів, платежів, що придбавається для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, за кошти субвенції з державного бюджету місцевому бюджету. Також розглянуте питання стосовно виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Інші питання стосувалися затвердження технологічних карток адмінпослуг, які надаються у ЦНАПі та його терпідрозділі, а також захисту прав неповнолітніх - визначення способів участі батьків у вихованні дітей; надання дозволів на укладення житлових договорів; надання статусу дитям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.