74-та сесія Сєвєродонецької міської ради: зміни до бюджету

04-12-2019

4 грудня під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука проведена 74 (чергова) сесія Сєвєродонецької міської ради, на якій депутатами внесені зміни до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік.

Так, внесені зміни до дохідної та видаткової частини міського бюджету в зв’язку із змінами у міжсесійний період обсягів офіційних трансфертів з Державного бюджету, в загальному підсумку обсяг трансфертів збільшено на 1 513 600 грн (у тому числі збільшено субвенцію на здійснення переданих видатків у сфері освіти на 2 875 грн, субвенцію на надання пільг та субсидій на 1 510 725 грн).

За результатом здійснення запропонованих змін, дохідну частину загального фонду з врахуванням трансфертів збільшено на 1 513 600 грн, видатки загального фонду зменшено  на 3 567 377 грн, видатки спеціального фонду - в тому числі бюджет розвитку збільшено на 5 080 977 грн.

Більш детально про зміни видатків загального фонду бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік розповіла начальник фінансового управління Марина Багрінцева:

«За сприяння депутатської групи «Сєвєродончани» додатково виділено кошти на обстеження чаші басейну СДЮСТШ «Садко» у сумі 49 420 грн; за рахунок коштів, які передаються від відділу освіти у зв’язку із ліквідацією ДЮСШ відділу освіти та відкриттям басейну на базі ДЮСШ № 4 збільшено асигнування на 685 645,74 грн.

За рахунок економії коштів для закладів охорони здоров’я збільшено асигнування на придбання інсулінів за безоплатними рецептами у сумі 1 000 000 грн.

Щодо закладів освіти міста зазначу, що депутатами збільшено кошти на Інклюзивно-ресурсний центр на 2 875 грн, а також на оплату транспортних послуг з підвезення дітей-вихованців СДЮК «Юність» для участі у міжнародному конкурсі у сумі 6 310 грн та на придбання сценічного взуття для вихованців у сумі 39 345 грн.

По управлінню праці та соціального захисту населення міськради за рахунок економії коштів депутатами виділено додаткові кошти на надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим гостро потребуючим громадянам та громадянам, які відчувають скруту внаслідок тяжких хвороб у сумі 360 000 грн. Також виділено кошти на придбання обладнання для центру реабілітації дітей-інвалідів. Крім того, збільшено кошти на сплату послуг з оформлення придбання житла для дітей-сиріт та внесені зміни до бюджетних призначень щодо пільг і виплат соціальних допомог.

По відділу культури міськради виділено кошти на придбання предметів та матеріалів у сумі 8 613 грн для бібліотек.

Бюджет розвитку депутатами на сесії збільшено на 5 080 977 грн. Хочу зазначити, що всі видатки за ініціативи голови постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігоря Буткова були попередньо уважно розглянуті й погоджені на депутатських комісіях та з керівниками і колективами виконавчих органів та комунальних закладів міської ради.

Так, для УЖКГ міської ради за рахунок перерозподілу раніше виділених асигнувань передбачено кошти на:

- придбання міні-трактора для КП «ЄАДСС» - 85 000 грн;

- придбання для утримання кладовищ мотоблоку (22 200 грн) та причепу (11 900 грн) для нього;

- капітальний ремонт зупиночного комплексу в районі перехрестя пр. Гвардійського та вул. Вілєсова – 48 000 грн;

- здійснення внесків до статутного капіталу КП «Сєвєродонецький інфоцентр» - 247 200 грн;

Крім того, внесені зміни в помісячний розпис асигнувань об’єктів капітальних вкладень, кошти на які будо виділено раніше.

Для управління охорони здоров’я міської ради за рахунок перерозподілу асигнувань загального фонду передбачено 5 051 000 грн на придбання:

- системи рентгенівської діагностичної пересувної – 1 151 000 грн;

- ендоскопічної системи з відеогастроскопом та відеоколоноскопом – 2 250 000 грн;

- системи ультразвукової діагностичної – 1 650 000 грн.

За рахунок перерозподілу раніше виділених асигнувань депутати передбачили кошти на:

- розроблення детального плану території 73 мікрорайону м.Сєвєродонецька (доопрацювання) – 71 856 грн;

- придбання конструкцій «Діадема» (54 000 грн) і Арка фонтан (137 500 грн); літератури (поповнення бібліотечного фонду) для КЗ «Сєвєродонецька міська бібліотека для дітей» (10 129 грн); персонального комп'ютера в комплектації та ноутбука для КПНЗ «Сєвєродонецька дитяча художня школа» – 25 850 грн;

- капремонт сантехвузлів СЗШ №5 - 116 616,55 грн.

Як начальник фінансового управління міської ради, хочу подякувати депутатам міської ради за прийняття рішення щодо внесення важливих і потрібних змін до дохідної та видаткової частини міського бюджету, так-як колективом нашого управління задля цього проведена значна робота щодо врахуванням усіх пропозицій та зауважень».

Відеоматеріал: https://sed-rada.gov.ua/video/74-ta-sesiya-sievierodoneckoyi-miskoyi-radi-zmini-do-byudzhetu-video