Три педагога Сєвєродонецька отримали від Президента почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

01-10-2022

Указом Президента України Володимира Зеленського ]]>"Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти" №676/2022 від 30.09.2022]]> за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм нагороджено і відзначено низку педагогічних працівників та науковців.

Приємно і радісно відмітити, що серед найкраших - і сєвєродонецькі вчителі.

Так, почесні звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ» присвоєно:

ЄДАМЕНКО Лілії Василівні — учительці середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 14

РИБНІКОВІЙ Майї Романівні — учительці Ліцею багатопрофільного

СЄВЄРІН Ларисі Євгенівні — учительці середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 10

Крім того, високі звання присвоєно і педагогічним працівникам із сусідніх Рубіжного та Лисичанська:

ВОРОНЦОВУ Володимиру Михайловичу — учителеві Рубіжанського ліцею

ЩЕГЛАКОВІЙ Вікторії Вікторівні — заступникові директора Лисичанського ліцею № 17

Щиро вітаємо наших земляків та сусідів із високим та почесним званням «ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ», а також з прийдешнім Днем працівників освіти!

Средняя: 5 (2 оценок)